Duży wybór zmywaków

Jeżeli szukasz zmywaków dobrej jakości, to koniecznie przyjrzyj się tym dostępnym w ofercie naszego sklepu. Dobrej jakości zmywaki ułatwiają czyszczenie naczyń — zachowują one dłużej świeżość, nie rozpadają się i przede wszystkim przez długi okres zachowują swoje czyszczące właściwości.

W naszej ofercie znajdziesz klasyczne zmywaki, które z jednej strony posiadają miękką gąbkę, a z drugiej szorującą część. Oprócz nich znajdziesz wiele innych zmywaków. Na szczególną uwagę zasługują druciaki plastikowe i metalowe — ułatwią one doczyszczenie wielu powierzchni. Oprócz takich klasycznych zmywaków znajdziesz również szczoteczki do rąk i żelazek, które również możesz wykorzystać podczas zmywania, do czyszczenia bardziej zanieczyszczonych powierzchni.

Ścierki i gąbki do delikatnych naczyń


Patelnie pokryte teflonem wymagają specjalnego traktowania. Nieuszkadzające teflonowej powierzchni gąbki powinny znajdować się w każdej kuchni. Mimo, iż może wydawać się, że ich delikatne działanie nie usunie zaschniętych czy przypalonych resztek, zapewniamy, że poradzą sobie z nimi równie dobrze jak inne czyściki. Oprócz klasycznych gąbek do teflonu polecamy również gąbki wykonane z metalizowanej siateczki, która jeszcze skuteczniej usuwa trudne zabrudzenia.


Gąbki do teflonu nadają się też do mycia porcelany i naczyń ze zdobieniami.


Zmywaki naleśnik do codziennego zmywania


Nie każdy preferuje gąbki do mycia naczyń. Dlatego warto zwrócić uwagę na przyjemne w dotyku owalne ścierki zwane naleśnikami. Świetnie chłoną wodę i spieniają płyn do mycia naczyń, dzięki czemu wystarczą już niewielkie ilości środka. Bardzo dobrze usuwają zabrudzenia, jednocześnie dbając o delikatne powierzchnie. Dodatkowo mają urocze kolory, które świetnie udekorują kuchnię i uprzyjemnią codzienne obowiązki.

Klasyczne zmywaki do naczyń


Najpopularniejsze zmywaki do naczyń w kształcie prostokąta pakowane są po 10 sztuk w różnej kolorystyce. Polecamy zarówno klasyczne gąbki jak i profilowane. Biorąc pod uwagę ich cenę oraz skuteczność, królują w domowych i gastronomicznych kuchniach.


Zmywaki ze względu na higienę należy wymieniać przynajmniej raz na tydzień przy intensywnym korzystaniu, więc ekonomiczna wersja zmywaków jest często wybieraną opcją.

17 produktów.

Masz dosyć ciężkich zabrudzeń? Zainwestuj w dobre zmywaki!

Dla wielu osób walka z trudnymi zabrudzeniami jest walką bardzo nierówną. Wielogodzinne moczenie naczyń sprawia, że sprzątanie w kuchni jest znacznie mniej efektywne, a o wiele bardziej frustrujące. W ofercie naszej firmy znajdziesz wiele różnych zmywaków, dzięki którym będziesz w stanie skutecznie walczyć zarówno z ciężkimi zabrudzeniami, jak i tymi lżejszymi.

W ofercie naszej firmy znajdziesz też zmywaki mini, które sprawdzą się bardzo dobrze w przypadku mniej intensywnych zabrudzeń oraz zmywaki metalowe i plastikowe, które również przydadzą się w walce z najcięższymi zabrudzeniami.

Z tego względu nasze zmywaki sprawdzą się nie tylko w gospodarstwach domowych, ale również w przemyśle spożywczym. Jeżeli np. prowadzisz lokal gastronomiczny, to z całą pewnością potrzebujesz dobrych zmywaków, dzięki którym czyszczenie naczyń będzie szybsze. Dobre zmywaki z naszego sklepu nie są drogie, a mogą znacząco wpłynąć na efektywność twoich pracowników, co przełoży się na zyski.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące zmywaków albo innych produktów z naszej oferty, to możesz się z nami skontaktować.