Filtruj

Ręczniki papierowe na rolce

Praktyczne i wygodne w użytkowaniu ręczniki papierowe na rolce to idealne rozwiązanie dla firm i gospodarstw domowych. Są niezwykle uniwersalne i funkcjonalne. Sprawdzą się do sprzątania i osuszania rąk. Zobacz naszą szeroką ofertę ręczników papierowych na rolce, które dostępne są w hurtowych cenach już od najmniejszych ilości. Posiadamy ręczniki papierowe ozdobne, białe oraz do zastosowania przemysłowego.

23 produktów.

Miękkie ręczniki papierowe na rolce

Wysokiej jakości ręczniki papierowe na rolce są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Zdecydowanie ułatwiają sprzątanie, szczególnie mycie okien, luster, wycieranie blatów i osuszanie mokrych plam. Białe, miękkie ręczniki papierowe nie pozostawiają na powierzchni okien i luster pyłków, doskonale chłoną wodę i wyglądają bardzo estetycznie. W naszym sklepie internetowym posiadamy ręczniki pakowane po jednej lub kilka sztuk. Polecamy także dekorowane ręczniki z tłoczeniami lub kolorowym wzorem, które staną się ozdobą każdej kuchni.

Ręczniki papierowe na rolce zajmują niewiele miejsca i można używać ich ze specjalnymi stojakami lub dyspenserami.

Wygodny i praktyczny w użyciu

Dla przedsiębiorstw posiadamy ekonomiczne ręczniki papierowe o wysokiej jakości, które pomogą w utrzymaniu porządku w miejscu pracy. Wykonane z celulozy I lub II gatunku zapewnią dużą wytrzymałość i funkcjonalność. Świetnie sprawdzą się w zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych, gastronomii i w firmach sprzątających. Chłonne ręczniki papierowe sprawdzą się do czyszczenia maszyn, narzędzi, rąk i całego miejsca pracy. Można używać ich ze środkami chemicznymi przeznaczonymi do czyszczenia. Doskonale radzą sobie z różnymi zabrudzeniami, a dzięki ich jednorazowości po użyciu wystarczy je wyrzucić, co jest świetną alternatywą dla wielorazowych ścierek, które później trudno doprać szczególnie ze smarów i olejów.

Ręczniki papierowe na rolce do wielu zastosowań

Wygodne i poręczne ręczniki papierowe na rolce  powinny znaleźć się w każdym domu, biurze czy zakładzie przemysłowym. Są higieniczne, łatwo dostępne i praktyczne. Dostępne w kilku rozmiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujemy do własnych potrzeb. Pakowane pojedynczo, po dwie lub kilka sztuk rolki papieru zapewnią komfort podczas używania. Łatwe odrywanie listków dzięki perforacji sprawia, że korzystanie z rolek jest szybkie i bezproblemowe. Wykonane z naturalnych surowców, bez dodatków chemii są bezpieczne w kontakcie z żywnością, możemy też bez obaw używać ich do czyszczenia kuchni czy wycierania naczyń. Świetnie chłoną wodę, również tą przypadkowo rozlaną na blacie czy podłodze. Warto mieć ręczniki papierowe zawsze pod ręką, bo ich wszechstronne zastosowanie z pewnością ułatwi i uprzyjemni nam życie.

W gastronomii i branży hotelowej

Branża gastronomiczna i hotelowa nie mogłaby obyć się bez wydajnych ręczników papierowych. Potrzebne są przede wszystkim do zachowania higienicznej czystości czy to na sali restauracyjnej, w kuchni czy licznych pokojach. Do sprzątania sprawdzą się ręczniki białe, a także te wykonane z celulozy. Tak częsta wymiana czyścików czy ścierek, jaka wymagana by była do sprzątania tak dużych powierzchni i ich codziennego czyszczenia mogłaby być kłopotliwa, szczególnie w praniu, a ręcznik papierowy po użyciu można po prostu wyrzucić i wziąć kolejny.