Filtruj

Ręczniki papierowe na rolce

Praktyczne i wygodne w użytkowaniu ręczniki papierowe na rolce to idealne rozwiązanie dla firm i gospodarstw domowych. Są niezwykle uniwersalne i funkcjonalne. Sprawdzą się do sprzątania i osuszania rąk. Zobacz naszą szeroką ofertę ręczników papierowych na rolce, które dostępne są w hurtowych cenach już od najmniejszych ilości. Posiadamy ręczniki papierowe ozdobne, białe oraz do zastosowania przemysłowego.

9 produktów.

Miękkie ręczniki papierowe na rolce

Wysokiej jakości ręczniki papierowe na rolce są niezbędne w każdym gospodarstwie domowym. Zdecydowanie ułatwiają sprzątanie, szczególnie mycie okien, luster, wycieranie blatów i osuszanie mokrych plam. Białe, miękkie ręczniki papierowe nie pozostawiają na powierzchni okien i luster pyłków, doskonale chłoną wodę i wyglądają bardzo estetycznie. W naszym sklepie internetowym posiadamy ręczniki pakowane po jednej lub kilka sztuk. Polecamy także dekorowane ręczniki z tłoczeniami lub kolorowym wzorem, które staną się ozdobą każdej kuchni.

Ręczniki papierowe na rolce zajmują niewiele miejsca i można używać ich ze specjalnymi stojakami lub dyspenserami.

Wygodny i praktyczny w użyciu

Dla przedsiębiorstw posiadamy ekonomiczne ręczniki papierowe o wysokiej jakości, które pomogą w utrzymaniu porządku w miejscu pracy. Wykonane z celulozy I lub II gatunku zapewnią dużą wytrzymałość i funkcjonalność. Świetnie sprawdzą się w zakładach przemysłowych, warsztatach samochodowych, gastronomii i w firmach sprzątających. Chłonne ręczniki papierowe sprawdzą się do czyszczenia maszyn, narzędzi, rąk i całego miejsca pracy. Można używać ich ze środkami chemicznymi przeznaczonymi do czyszczenia. Doskonale radzą sobie z różnymi zabrudzeniami, a dzięki ich jednorazowości po użyciu wystarczy je wyrzucić, co jest świetną alternatywą dla wielorazowych ścierek, które później trudno doprać szczególnie ze smarów i olejów.