Pojemniki na sosy

Opakowania garmażeryjne to przede wszystkim różnokształtne pojemniki na sosy bez przytwierdzonych wieczek. Zamykane są osobnymi przykrywkami, które trzeba zamawiać oddzielnie. Opakowania garmażeryjne używane są z powodzeniem jako plastikowe pudełka na dipy i inną, płynną zawartość, a także naczynia na drobne przekąski czy sałatki. Dzięki wysokiej przezierności materiału OPS, tego typu modele prezentują się elegancko i estetycznie, zaś ich odpowiedni kształt niejednokrotnie podkreśla walory zawartości. Dzięki takiej formie opakowań, można bez problemu dostarczać klientom również niewielkie objętościowo, płynne produkty lub niewielkie przekąski. Są całkowicie bezbarwne, dzięki czemu od razu wiadomo, co znajduje się wewnątrz.

105 produktów.

Wielofunkcyjne pojemniki na sosy. Idealne do gastronomii: restauracji, fast-foodów i pizzerii

Współpracujemy z wiodącymi producentami tego typu opakowań: Anis i KreisPak. Pojemniki na sosy są wykonane z plastiku, który zapewnia im odpowiednie zabezpieczenie. Dopasowane wieczka sprawiają, że nie musimy obawiać się o nagłe wycieknięcie lub wysypanie się produktu na zewnątrz. Nasze opakowania występują w różnych wielkościach, zarówno bardzo małych, idealnych do wszelkiego rodzaju dipów, jak i średnich. Szeroka oferta sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie modele pakowane są po 100, 50 lub więcej sztuk, zależnie od potrzeb. W ofercie znajdują się także opakowania trójdzielne, które pozwalają na umieszczenie np. trzech rodzajów sałatek w jednym opakowaniu. To bardzo ekonomiczne i atrakcyjnie wyglądające rozwiązanie.

Najlepsza oferta pojemników na sosy. Ogromny wybór i szybka dostawa

Tego typu produkty są niezbędne do prowadzenia restauracji i punktów gastronomicznych oferujących jedzenie na wynos, takie jak np. pizza czy dania obiadowe. Dzięki nim zapakujemy poszczególne składniki bez ryzyka ich wymieszania i nieestetycznego wyglądu dania. Pojemniki na sosy, oraz pudełka na pizzę, kebaby, burgery, frytki, a także do wielu innych zastosowań, znajdziesz właśnie w naszej ofercie. Bez problemu kupisz wszystko, co potrzebne do dostarczania jedzenia na wynos, w dodatku w dobrej cenie i korzystnych warunkach dostawy. Wszystkie nasze produkty cechują się wysoką jakością, dostępne są w atrakcyjnych pakietach po 50 lub 100 sztuk, dzięki czemu zaopatrzysz swoją restaurację na długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i do składania zamówień!