Pojemniki garmażeryjne

Opakowania garmażeryjne to przede wszystkim różnokształtne pojemniki na sosy bez przytwierdzonych wieczek. Zamykane są osobnymi przykrywkami, które trzeba zamawiać oddzielnie. Opakowania garmażeryjne używane są z powodzeniem jako plastikowe pudełka na dipy i inną, płynną zawartość, a także naczynia na drobne przekąski czy sałatki. Dzięki wysokiej przezierności materiału OPS, tego typu modele prezentują się elegancko i estetycznie, zaś ich odpowiedni kształt niejednokrotnie podkreśla walory zawartości. Dzięki takiej formie opakowań, można bez problemu dostarczać klientom również niewielkie objętościowo, płynne produkty lub niewielkie przekąski. Są całkowicie bezbarwne, dzięki czemu od razu wiadomo, co znajduje się wewnątrz.

126 produktów.

Wielofunkcyjne pojemniki garmażeryjne. Idealne do gastronomii: restauracji, fast-foodów i pizzerii

Współpracujemy z wiodącymi producentami tego typu opakowań: Anis i KreisPak. Pojemniki na sosy są wykonane z plastiku, który zapewnia im odpowiednie zabezpieczenie. Dopasowane wieczka sprawiają, że nie musimy obawiać się o nagłe wycieknięcie lub wysypanie się produktu na zewnątrz. Nasze opakowania występują w różnych wielkościach, zarówno bardzo małych, idealnych do wszelkiego rodzaju dipów, jak i średnich. Szeroka oferta sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Wszystkie modele pakowane są po 100, 50 lub więcej sztuk, zależnie od potrzeb. W ofercie znajdują się także opakowania trójdzielne, które pozwalają na umieszczenie np. trzech rodzajów sałatek w jednym opakowaniu. To bardzo ekonomiczne i atrakcyjnie wyglądające rozwiązanie.

Najlepsza oferta pojemników na sosy. Ogromny wybór i szybka dostawa

Tego typu produkty są niezbędne do prowadzenia restauracji i punktów gastronomicznych oferujących jedzenie na wynos, takie jak np. pizza czy dania obiadowe. Dzięki nim zapakujemy poszczególne składniki bez ryzyka ich wymieszania i nieestetycznego wyglądu dania. Pojemniki na sosy, oraz pudełka na pizzę, kebaby, burgery, frytki, a także do wielu innych zastosowań, znajdziesz właśnie w naszej ofercie. Bez problemu kupisz wszystko, co potrzebne do dostarczania jedzenia na wynos, w dodatku w dobrej cenie i korzystnych warunkach dostawy. Wszystkie nasze produkty cechują się wysoką jakością, dostępne są w atrakcyjnych pakietach po 50 lub 100 sztuk, dzięki czemu zaopatrzysz swoją restaurację na długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą i do składania zamówień!

Ekologiczne opakowania garmażeryjne

Nasze pojemniki wykonane są z różnych tworzyw, dzięki czemu zapewniamy najlepszy wybór. Najbardziej uniwersalne są pojemniki plastikowe, które dzięki swojej wytrzymałości mogą być używane kilkukrotnie. Po zużyciu można je także wyrzucić do odpadów plastikowych, dzięki czemu będą mogły zostać poddane recyklingowi i zyskać drugie życie.

Innym rodzajem pojemników są opakowania wykonane z papieru. Wbrew pozorom świetnie sprawdzają się do pakowania posiłków, szczególnie do sałatek, zup i frytek. Papier nie przemaka i nie wpływa na smak i zapach potrawy. Posiadamy także specjalne pojemniki papierowe na zapiekanki i lunch boxy.

Kolejną propozycją są pojemniki z pulpy trzciny cukrowej. Dostępne są w formie misek, do których można dokupić pasujące wieczka, szczególnie jeśli chcemy wydawać zupy czy sosy na wynos.

Opakowania garmażeryjne do wygodnego pakowania

Ogromny wybór pojemności i kształtów pozwala dopasować opakowanie do każdego rodzaju żywności. Posiadamy specjalne pojemniki na sałatki i surówki, na zupy i sosy, dania fast-food oraz żywność garmażeryjną taką jak pierogi, kluski czy dania jednogarnkowe. Do każdego oferowanego przez nas pojemnika posiadamy pasujące wieczka pozwalające na ich wygodne zapakowanie i bezpieczny transport. Niektóre z pojemników mają już doczepione wieczka.

Do domu i dla gastronomii

Praktyczne pojemniki garmażeryjne sprawdzą się też w firmach cateringowych i sklepach, szczególnie tych oferujących surówki na wagę. Do pojemników można zapakować świeże surówki, sałatki czy inne przekąski. Pozwolą też na wygodne porcjowanie dań w domu i przechowywanie ich w lodówce. Zamykane pojemniki zapobiegną przedostawaniu się zapachów w lodówce i zapewnią apetyczny wygląd surówek i innych potraw.