Jednorazowe kieliszki do szampana na sylwestra

Są okazje, które wymagają wniesienia toastu. A tak naprawdę odpowiednią ilość szklanych kieliszków do szampana posiadają tylko duże sale bankietowe. Dlatego kieliszki jednorazowe są dobrym sposobem na uczczenie każdej okazji. Plastikowe kieliszki do szampana są tanie, nie wymagają wiele miejsca do przechowywania i można wyrzucić je po zakończeniu imprezy.

Wznoszenie toastu szampanem kojarzy nam się przede wszystkim z sylwestrem. Spodziewając się okazji możemy kupić określoną ilość kieliszków dla każdego gościa, dzięki czemu nie musimy przechowywać ich przez cały rok, zabierając miejsce na bardziej potrzebne przedmioty. Kieliszki jednorazowe przydają się także w firmach, gdzie można uczcić awans współpracownika, udane przedsięwzięcie czy rocznicę powstania zakładu.

Jednorazowe kieliszki do szampana są również idealne na imprezy miejskie. Szczególnie te sylwestrowo-noworoczne. Ich łatwa dostępność, niska cena i elegancki wygląd świetnie sprawdzają się na każdą okazję.

Kolorowe czy eleganckie?

W zależności od typu imprezy, na jakiej będą używane kieliszki do szampana, możemy postawić na klasyczną elegancję lub małą ekstrawagancję, wybierając diamentowane kieliszki na kolorowych nóżkach. Klasyczne, smukłe kieliszki do szampana na długiej nóżce sprawdzą się w każdej sytuacji i w każdym towarzystwie.

Kieliszki wykonane są z wytrzymałego, przezroczystego plastiku świetnie imitującego szkło. Dodatkowo są bezpieczne w kontakcie z żywnością i posiadają specjalne atesty. Dodatkowo dzięki specjalnej nóżce o szerokiej podstawie są stabilne i efektowne. Kieliszki można używać przez całą noc, a następnie wyrzucić je do odpowiedniego pojemnika na plastik, co pozwoli dać im drugie życie.
Pojemność kieliszków do szampana jest taka sama jak ich szklanych odpowiedników i wynosi około 150 ml. W naszym sklepie internetowym dostępne są także kieliszki o większych pojemnościach, które równie dobrze sprawdzą się do serwowania wina i innych napojów.