lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058
Menu
⇧

Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 125szt 1559091
Kod: 30-096
Dostępność:
Produkt chwilowo niedostępny
Informacje:
Ekologiczne pojemniki na hamburger. 100% trzcina cukrowa. Cena brutto za 125 szt.
50,90 zł
z Vat
Opis
Hamburger Box
| Materiał | Trzcina cukrowa |
| Kolor | Biały |
| Rodzaj podziału | Niedzielony |
| Rodzaj zapięcia | Pojedyncze |
| Wymiary | |
| Długość | 153 mm |
| Szerokość | 153 mm |
| Wysokość | 43/77 mm |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 125 szt. |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 4 opakowania po 125 szt. (500 pojemników) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (125 sztuk) |
Specyfikacja produktu
-
MateriałTrzcina
-
TworzywoTrzcina cukrowa PULPA
-
PrzeznaczenieHamburger
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Poprzedni
Następny
Produkt nie posiada jeszcze opinii.
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia została dodana i będzie widoczna po zatwierdzeniu przez moderatora.
Twoja opinia nie może zostać wysłana
16,00 zł z Vat
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 50szt 9"
10,60 zł z Vat
Hamburger Box z trzciny cukrowej 6'' 50szt
18,40 zł z Vat
Dekiel Pet do miski kwadrat Pulpa 470-950ml 50szt
27,70 zł z Vat
Miska okrągła Pulpa 710ml 50szt
35,30 zł z Vat
Miska kwadratowa Pulpa 950ml 50szt
43,70 zł z Vat
Talerz z trzciny cukrowej kwadratowy 20x20 cm 50 szt 8"
14,55 zł z Vat
Pojemnik obiadowy trójdzielny z trzciny cukrowej 8" 50szt
43,00 zł z Vat
Miseczka wysoka na zupę z trzciny cukrowej 350ml 50szt
28,70 zł z Vat
Miska okrągła Pulpa 950ml 50szt
24,00 zł z Vat
Miseczka z trzciny cukrowej brązowa 500ml 50szt EKOP916
9,10 zł z Vat
Talerz z trzciny cukrowej 23cm 6szt Piknik
3,20 zł z Vat
Talerz z trzciny cukrowej 26 cm 125szt 10"
46,00 zł z Vat
Talerz z trzciny cukrowej 18 cm 125 szt 7"
24,60 zł z Vat
Poprzedni
Następny
REUSE Pojemnik prostokątny KP-804 350ml 100szt
13,80 zł z Vat
sztuka 0.14 zł brutto
Pucharek zamykany 1000ml 50szt 45143
32,00 zł z Vat
sztuka 0.64 zł brutto
Serwetki Kwiaty 3W 33x33 20szt KW054
3,51 zł z Vat
REUSE Wieczko P7100C do pojemników 7050C-7100C 100szt
5,89 zł z Vat
REUSE Przykrywka prostokątna KP-809 100szt
6,92 zł z Vat
Folia spożywcza 30cmx300m 1szt
17,99 zł z Vat
REUSE Pojemnik prostokątny KP-805 250ml 100szt
11,00 zł z Vat
sztuka 0.11 zł brutto
Poprzedni
Następny
























