Kubki jednorazowe — papierowe, styropianowe i nie tylko

Szukasz kubków jednorazowych wysokiej jakości? W naszej ofercie znajdziesz m.in. kubki jednorazowe papierowe i styropianowe. Posiadamy bardzo duży wybór kubków papierowych, które sprawdzą się w różnych sytuacjach — na imprezach plenerowych, wyjazdach, zjazdach integracyjnych, czy też większych przyjęciach domowych. Kubki jednorazowe świetnie sprawdzą się też w firmie — po wykorzystaniu pracownicy mogą je po prostu wyrzucić, nie trzeba martwić się zmywaniem zastawy.

Warto zauważyć, że w naszej ofercie znajdziesz dobrze wykonane kubki jednorazowe papierowe, które są przyjazne dla środowiska. Są one znacznie bardziej ekologiczne niż tradycyjne kubki plastikowe. Jednocześnie, jeżeli potrzebujesz np. transparentnych kubków degustacyjnych plastikowych, to takie również znajdziesz w naszej ofercie.

143 produktów.

Kubki jednorazowe dla każdego i na każdą okazję

Bez względu na to, na jaką okazję potrzebujesz kubków jednorazowych, to z pewnością uda Ci się je znaleźć w naszym sklepie. Oferujemy dużą ofertę kubków jednorazowych papierowych, plastikowych, styropianowych. Oprócz tego znajdziesz u nas również wieczka do kubków.

Dlatego bez względu czy prowadzisz firmę w branży gastronomicznej, chcesz zorganizować imprezę dla rodziny lub znajomych, czy też masz zwykłą firmę i chcesz udostępnić pracownikom np. napoje i potrzebujesz kubków jednorazowych do nich — z całą pewnością znajdziesz kubki, które będą odpowiadać twoim potrzebom.

Posiadamy również kubki jednorazowe z nadrukami, ozdobne, które pozwolą wyróżnić twoją firmę na tle konkurencji. Oprócz kubków jednorazowych i akcesoriów do nich znajdziesz również filiżanki jednorazowe i kieliszki do szampana jednorazowe.

Kubki jednorazowe na co dzień i na specjalne okazje

Kubki jednorazowe są doskonałym rozwiązaniem zarówno dla firm jak i gospodarstw domowych. Wygodne w użyciu kubki dostępne są obecnie w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach, a także do zadań specjalnych. W naszej szerokiej ofercie znajdują się zarówno kubki papierowe, plastikowe, styropianowe, a także kieliszki na wyjątkowe okazje. Jesteśmy pewni, że znajdziesz to, czego potrzebujesz.

Wszystkie kubki jednorazowe posiadają wymagane atesty pozwalające na ich kontakt z żywnością, a kubki styropianowe oraz papierowe dodatkowo mogą być bezpiecznie używane do gorących napojów.

Szeroki zakres asortymentu dla wymagających

Kubki papierowe najczęściej spotykane są przy automatach na kawę oraz w punktach oferujących gorące napoje na wynos. Dostępnych jest również szereg akcesoriów, które z powodzeniem sprawdzą się podczas podawania pysznej kawy: pokrywki do kubków, opaski tekturowe chroniące przed oparzeniami oraz ekologiczne uchwyty pozwalające przenosić do 4 kubków w jednej ręce. Dodatkowo kubki można kupić w różnych kolorach i z wieloma ciekawymi nadrukami, które pozwolą wyróżnić się na tle konkurencji.

Do ciepłych napojów polecamy również kubki styropianowe, które doskonale utrzymują ciepło na długi czas. Do nich także posiadamy pasujące pokrywki.

Pokrywki do kubków mają dwie najważniejsze funkcje: umożliwiają poruszanie się z napojem, zarówno pieszo jak i samochodem, a dodatkowo pomagają utrzymać ciepłą temperaturę wewnątrz kubka.

Niezawodne kubki jednorazowe

Klasyczne kubki plastikowe idealnie sprawdzą się na imprezach firmowych lub przyjęciach odbywających się na przykład w ogrodzie. Kubki zajmują niewiele miejsca i są niezwykle praktyczne. Do wyboru posiadamy kubki o różnych rozmiarach i kształtach, a także wesołe, kolorowe kubki, które są niezawodnym elementem imprez.

Na specjalne okazje warto zaopatrzyć się w jednorazowe kieliszki do różnego rodzaju alkoholi. W ofercie znajdują się także efektowne pojemniki na przekąski o ciekawych kształtach. 

Dużym powodzeniem cieszą się także jednorazowe kubki koktajlowe, które dostępne są z różnymi rodzajami pokrywek, dzięki czemu są uniwersalnego zastosowania. Mogą być używane do szejków, smoothie i świeżo wyciskanych soków, a także owocowych i warzywnych sałatek. Przezroczyste opakowanie zwiększa atrakcyjność i estetykę podania. Teraz każda impreza może odbyć się z gustem i elegancją!

Ogromny wybór jednorazowych kubków oferowany w naszym sklepie posiada jeszcze jedną wspólną zaletę – wszystkie dostępne są w niskich, hurtowych cenach przy zakupie minimalnej ilości. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.