Pojemniki na wynos - Praktyczne rozwiązanie w gastronomii

Jednorazowe pojemniki na wynos wykonane są z różnych materiałów, aby każdy mógł dopasować je do własnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się pojemniki styropianowe, plastikowe, papierowe oraz specjalne pojemniki do zgrzewu wraz z całym niezbędnym oprzyrządowaniem – zgrzewarką oraz specjalną folią. Wszystkie pojemniki posiadają atesty gastronomiczne pozwalające na bezpośrednią kontakt z żywnością. Ogromny wybór pojemników w wielu rozmiarach i o różnym przeznaczeniu pozwoli bezpiecznie i wygodnie zapakować posiłki przygotowane do dowozu i odbioru na wynos. Posiadamy również szczelne pojemniki na zupy i sosy oraz specjalne opakowania do fastfoodów.

104 produktów.

Praktyczne i estetycznie wyglądające pojemniki do posiłków na wynos to niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego. Nawet te restauracje, które nie oferują posiłków na dowóz powinny posiadać dla swoich gości jednorazowe pojemniki, aby mogli oni zapakować niedojedzony obiad lub deser i zabrać go do domu.

Eleganckie i wysokiej jakości opakowanie zapewni efektowny dowóz posiłków. Przygotowane dania zostaną dostarczone ciepłe, a dopasowany do potrawy pojemnik nie naruszy misternie ułożonych składników i po otwarciu posiłek będzie prezentował się apetycznie i schludnie. Szeroka oferta naszego sklepu internetowego zapewni pełne wyposażenie lokalu gastronomicznego w niskiej cenie. Zapewniamy hurtowe ceny pojemników na wynos przy zakupie minimalnych ilości. Warto zaopatrzyć swój biznes w jednorazowe pojemniki na wynos i wykorzystać rosnący potencjał restauracji oferujących dania na wynos oraz dowóz.