Pojemniki na wynos - Praktyczne rozwiązanie w gastronomii

Jednorazowe pojemniki na wynos wykonane są z różnych materiałów, aby każdy mógł dopasować je do własnych potrzeb. W naszej ofercie znajdują się pojemniki styropianowe, plastikowe, papierowe oraz specjalne pojemniki do zgrzewu wraz z całym niezbędnym oprzyrządowaniem – zgrzewarką oraz specjalną folią. Wszystkie pojemniki posiadają atesty gastronomiczne pozwalające na bezpośrednią kontakt z żywnością. Ogromny wybór pojemników w wielu rozmiarach i o różnym przeznaczeniu pozwoli bezpiecznie i wygodnie zapakować posiłki przygotowane do dowozu i odbioru na wynos. Posiadamy również szczelne pojemniki na zupy i sosy oraz specjalne opakowania do fastfoodów.

170 produktów.

Praktyczne i estetycznie wyglądające pojemniki do posiłków na wynos to niezbędne wyposażenie każdego lokalu gastronomicznego. Nawet te restauracje, które nie oferują posiłków na dowóz powinny posiadać dla swoich gości jednorazowe pojemniki, aby mogli oni zapakować niedojedzony obiad lub deser i zabrać go do domu.

Eleganckie i wysokiej jakości opakowanie zapewni efektowny dowóz posiłków. Przygotowane dania zostaną dostarczone ciepłe, a dopasowany do potrawy pojemnik nie naruszy misternie ułożonych składników i po otwarciu posiłek będzie prezentował się apetycznie i schludnie. Szeroka oferta naszego sklepu internetowego zapewni pełne wyposażenie lokalu gastronomicznego w niskiej cenie. Zapewniamy hurtowe ceny pojemników na wynos przy zakupie minimalnych ilości. Warto zaopatrzyć swój biznes w jednorazowe pojemniki na wynos i wykorzystać rosnący potencjał restauracji oferujących dania na wynos oraz dowóz.

Wygodne i solidne opakowania na wynos

Szeroka oferta pojemników na wynos spowodowana jest ich wysoką popularnością. W naszym sklepie posiadamy ogromny wybór pojemników jednorazowych wykonanych ze styropianu, plastiku oraz materiałów ekologicznych takich jak papier oraz pulpa trzciny cukrowej. Dodatkowo wszystkie te pojemniki z łatwością można dostosować do wydawanych na wynos dań. Oferujemy pojemniki dzielone, zamykane, do zgrzewu oraz do zup wraz z odpowiednimi, zapewniającymi szczelność wieczkami.

Wszystkie opakowania, które posiadamy w ofercie posiadają wymagane atesty i pozwolenia na ich bezpośredni kontakt z żywnością.

Zapewnij rozwój swojej firmie

Wydawanie dań na wynos oraz dowóz to coraz częściej stosowana metoda na zwiększenie zysków. Nie każdy klient ma czas na jedzenie w restauracji, a tym bardziej gotowanie, dlatego chętnie zamawia gorący obiad z transportem do domu. Nasze pojemniki zapewnią estetyczne podanie i bezpieczne dostarczenie posiłków, które dodatkowo utrzymają odpowiednią temperaturę.

Co więcej, przez lockdown ludzie przyzwyczaili się do zamawiania posiłków do domu lub pracy i z pewnością polubili tę możliwość. Warto posiadać różne pojemniki do wydawania posiłków na wynos, które zapewnią większą ilość klientów, a tym samym ruch w restauracji.

Opakowania jednorazowe do różnego zastosowania

Ogromny wybór opakowań to możliwość wyboru najlepszego rozwiązania dla lokalu gastronomicznego. Każdy z materiałów posiada zalety, które mogą zadecydować o ich lepszej praktyczności. Pojemniki styropianowe z zamknięciem sprawdzą się do dań obiadowych, zapewniając zachowanie odpowiedniej temperatury. Dostępne są również pojemniki dwu i trójdzielne, które pozwolą na estetyczne ułożenie różnych składników posiłku.

Coraz większą popularność zyskują pojemniki do zgrzewu, które zapewniają maksymalną szczelność, dzięki czemu można używać ich również do zup i sosów. Dla miłośników dbania o środowisko polecamy opakowania wykonane z papieru oraz trzciny cukrowej, które są w pełni biodegradowalne.

Chętnie pomożemy w wyborze odpowiednich pojemników do oferowanego menu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą jednorazowych pojemników do żywności.

Pojemniki do zgrzewu

Niezwykle wygodnym i bezpiecznym w transporcie są pojemniki na wynos do zgrzewu. Wykonane są z twardego, najczęściej czarnego plastiku, który zapewnia estetyczny wygląd i komfort jedzenia prosto z pudełka. Dodatkowo są dostępne w różnych rozmiarach, a także w formie pojemników dwu i trójdzielnych oraz pojemników do zup. Szczelne zamknięcie folią za pomocą zgrzewarki sprawia, że jedzenie na długo pozostaje ciepłe i nie musimy martwić się o wylanie czy wysypanie się zawartości. Nowością są pojemniki do zgrzewu wykonane z pulpy trzciny cukrowej, co jest gratką dla miłośników ekologii.

Pojemniki na wynos idealne w gastronomii

Pojemniki na wynos powinniśmy dopasować do swoich klientów i oferowanego menu. Warto posiadać pojemniki do zup, pojemniki dzielone oraz opakowania w różnych rozmiarach. Dzięki temu dobierzemy najlepszy pojemnik do wybranych dań, dzięki czemu klienci otrzymają schludnie zapakowany obiad czy niedojedzony posiłek. Ważne, aby pojemnik był wygodny w transporcie, zamykany oraz nieprzemakalny. Wysokiej jakości pojemniki na wynos zapewnią wygodę jedzenia i bezpieczeństwo stosowania również z bardzo gorącymi daniami.