Pudełka papierowe na jedzenie, pudełka kartonowe

Lekkie, uniwersalne i estetycznie wykonane opakowanie to podstawa w prowadzeniu restauracji oferującej dania na wynos. Pudełka papierowe na jedzenie są doskonałym rozwiązaniem dla barów szybkiej obsługi, pizzerii, mniejszych lokali gastronomicznych. W tej kategorii znajdziecie opakowania kartonowe na hamburgery, frytki, pizze, tortille, zapiekanki, popcorn. Są to produkty bardziej ekologiczne, poddające się recyklingowi, dzięki czemu, wybierając opakowania kartonowe, dbasz o czystość swojego otoczenia. To jednocześnie jedna z najbardziej popularnych opcji, używana w wielu punktach gastronomicznych na całym świecie, zwłaszcza w barach z fast-foodem.

148 produktów.

Uniwersalne, kartonowe pudełka na żywność

W naszej ofercie znajdują się zarówno standardowe, pozbawione zdobień produkty, jak i te posiadające dodatkowe elementy, np. napisy. Pudełka papierowe na jedzenie to nie tylko opcje dla fast-foodów, ale również do przechowywania słodkości, np. opakowania na torty i ciasta ze specjalnym, wygodnym uchwytem. Sklep opakowanianawynos.pl posiada w swoim asortymencie produkty dostosowane do różnych rodzajów i wielkości jedzenia. Można przemieszczać w nich takie posiłki jak: duże hamburgery, małe hamburgery, frytki, kurczak, dania kuchni azjatyckiej, kebab, zapiekanki, czy pizza. Występują w różnych rozmiarach i formach. Mogą być całkowicie białe, w kolorze, lub posiadać specjalny, atrakcyjny napis, np. „niezła frytka”, „certyfikat dobrego smaku”.

Sklep online z pudełkami papierowymi na jedzenie. Możliwość wykonania nadruku

Jedną z najchętniej wybieranych opcji są pudełka papierowe na jedzenie ze specjalnie wykonanym nadrukiem, najczęściej z nazwą restauracji czy baru szybkiej obsługi. Dzięki temu dostarczone danie wygląda znacznie atrakcyjniej. To również świetna forma reklamy – nazwa nadrukowana na opakowaniu to element, który łatwo zapamiętać. Tekturowe opakowania stanowią więc bardzo funkcjonalną opcję. Są świetną alternatywą dla produktów wykonanych z innego tworzywa. Można łatwo je składać i rozkładać, co pozwala na zaoszczędzenie sporej ilości miejsca.

Dzięki temu możemy trzymać je nawet w niewielkim pomieszczeniu i rozłożyć dopiero wtedy, gdy będą potrzebne. Wszystkie pudełka na jedzenie posiadają wzmocnienia i specjalnie dostosowaną konstrukcję, która zapobiega zgnieceniu, zapewniając szybkie i bezproblemowe dotarcie posiłku na miejsce. To również opcja bardzo ekologiczna, ponieważ karton można poddawać recyklingowi, dzięki czemu firma nie produkuje dużych ilości zbędnych odpadków.