Sztućce jednorazowe drewniane - ekologiczne i praktyczne sztućce drewniane

Szukasz wyjątkowych, jednorazowych sztućców do swojej firmy? Świetnym wyborem są sztućce drewniane. Wyglądają one o wiele lepiej niż zwykłe, plastikowe sztućce. Ponadto zostały wykonane naturalnych materiałów, dzięki czemu są biodegradowalne i nadają się do kompostowania.

Niektóre osoby mogą się obawiać, że drewno będzie zmieniać smak potraw. Jednak tak nie jest — sztućce drewniane, podobnie jak plastikowe nie wpływają na smak potraw. Dodatkowo dzięki polerowaniu powierzchni nie powstają odpryski, a korzystanie ze sztućców drewnianych jest tak samo bezpieczne, jak z plastikowych.

Sztućce drewniane są również świetnym wyborem dla wszystkich osób, które organizują różnego rodzaju przyjęcia, czy też spotkania ze znajomymi. Wykorzystanie klasycznej zastawy często jest uciążliwe. Natomiast wiele osób nie chce korzystać ze sztućców plastikowych, ponieważ w ten sposób powstaje wiele śmieci. Wykorzystanie sztućców drewnianych jest świetną alternatywą, ponieważ posprzątanie po imprezie jest proste, natomiast powstałe śmieci są biodegradowalne.

31 produktów.

Wybierz sztućce drewniane i bądź ECO

Dzisiaj zwiększa się świadomość ludzi na temat naszej planety. Dlatego ludzie świadomie wybierają produkty w zgodzie z naturą. Warto zauważyć, że również prawo zmienia się na bardziej proekologiczne, czego dowodem będzie zakaz sprzedaży plastikowych słomek. Dlatego możesz w swojej restauracji postawić na sztućce drewniane, które są w pełni ekologiczne. Ten aspekt w swoim biznesie możesz wykorzystać również w marketingu, dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji, co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne.

W ofercie naszej firmy znajdziesz komplet drewnianych sztućców, czyli oprócz łyżek, widelców i noży m.in. drewnianą łopatkę do lodów, czy też drewniane mieszadełka do kawy i herbaty. Oprócz tego są małe łyżeczki z drewna i małe, drewniane widelczyki do frytek.

Sztućce jednorazowe wykonane z drewna

Drewniane sztućce jednorazowe do alternatywa do ich plastikowych wariantów. Są zdecydowanie bardziej ekologiczne i w pełni biodegradowalne. Dodatkowo prezentują się bardzo estetycznie i są wytrzymałe.

Sztućce wykonane z drewna są coraz częściej wykorzystywane w lokalach gastronomicznych oferujących dania na wynos lub dowóz. Ekologiczne sztućce zapewnią pozytywny odbiór restauracji jako dbającą o klientów i środowisko. W naszej ofercie posiadamy także specjalne jednoosobowe zestawy do restauracji zawierające nóż i widelec lub ten sam zestaw z łyżką, które zapakowane są w papierowe kieszonki, idealne do dań na wynos.

Ekologiczne sztućce na piknik lub grilla

Drewniane, jednorazowe sztućce to również świetne rozwiązanie na domowe imprezy w plenerze. Biodegradowalne sztućce kupowane w zbiorczych opakowaniach wystarczą dla wszystkich gości, często nawet na kilka imprez.

Co bardzo ważne drewniane sztućce nie wytwarzają szkodliwych substancji podczas jedzenia żywności o wysokiej temperaturze, na przykład kiełbaski prosto z grilla, gdzie plastikowe sztućce często przy tym ulegają stopieniu.

Jednorazowe sztućce są bardzo wygodne, szczególnie dla gospodarzy, którzy nie muszą wynosić kompletów domowych sztućców, które często posiadają w ograniczonej ilości. Używanie jednorazowych sztućców i talerzyków minimalizuje również późniejsze prace w domu, takie jak zmywanie i układanie naczyń.

Oferta naszego sklepu internetowego w zakresie drewnianych sztućców jest bardzo szeroka i zapewnia dobór odpowiednich produktów do usług restauracji czy kawiarni. Zapewniamy niską, hurtową cenę już przy niewielkich zakupach.

Największy wybór drewnianych sztućców

W naszej ofercie można znaleźć wiele ponad podstawowych sztućców, dzięki czemu możesz być ekologiczny w każdym aspekcie! Szczególnym zainteresowaniem cieszą się łyżeczki i patyczki do lodów, które świetnie sprawdzą się również do ciasta i innych deserów. Z drewna wykonane są także widelczyki do frytek, które zapewniają wygodne jedzenie prosto z tacki czy papierowego rożka.

W kawiarniach i punktach gastronomicznych oferujących gorące napoje nie może zabraknąć drewnianych mieszadełek. Pozwalają one wygodnie wymieszać zawartość, rozpuścić cukier czy wymieszać warstwy, jakie robią się przykładowo w kawie z mlekiem. Mieszadełka są niezwykle praktyczne i wygodne w użyciu, a dzięki ich wykonaniu z drewna nie są kolejnym odpadem zaśmiecającym środowisko naturalne.