Filtruj

Ekologiczne i praktyczne sztućce drewniane

Szukasz wyjątkowych, jednorazowych sztućców do swojej firmy? Świetnym wyborem są sztućce drewniane. Wyglądają one o wiele lepiej niż zwykłe, plastikowe sztućce. Ponadto zostały wykonane naturalnych materiałów, dzięki czemu są biodegradowalne i nadają się do kompostowania.

Niektóre osoby mogą się obawiać, że drewno będzie zmieniać smak potraw. Jednak tak nie jest — sztućce drewniane, podobnie jak plastikowe nie wpływają na smak potraw. Dodatkowo dzięki polerowaniu powierzchni nie powstają odpryski, a korzystanie ze sztućców drewnianych jest tak samo bezpieczne, jak z plastikowych.

Sztućce drewniane są również świetnym wyborem dla wszystkich osób, które organizują różnego rodzaju przyjęcia, czy też spotkania ze znajomymi. Wykorzystanie klasycznej zastawy często jest uciążliwe. Natomiast wiele osób nie chce korzystać ze sztućców plastikowych, ponieważ w ten sposób powstaje wiele śmieci. Wykorzystanie sztućców drewnianych jest świetną alternatywą, ponieważ posprzątanie po imprezie jest proste, natomiast powstałe śmieci są biodegradowalne.

17 produktów.

Wybierz sztućce drewniane i bądź ECO

Dzisiaj zwiększa się świadomość ludzi na temat naszej planety. Dlatego ludzie świadomie wybierają produkty w zgodzie z naturą. Warto zauważyć, że również prawo zmienia się na bardziej proekologiczne, czego dowodem będzie zakaz sprzedaży plastikowych słomek. Dlatego możesz w swojej restauracji postawić na sztućce drewniane, które są w pełni ekologiczne. Ten aspekt w swoim biznesie możesz wykorzystać również w marketingu, dzięki temu wyróżnisz się na tle konkurencji, co jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne.

W ofercie naszej firmy znajdziesz komplet drewnianych sztućców, czyli oprócz łyżek, widelców i noży m.in. drewnianą łopatkę do lodów, czy też drewniane mieszadełka do kawy i herbaty. Oprócz tego są małe łyżeczki z drewna i małe, drewniane widelczyki do frytek.