Filtrowanie

Cukiernicze OPS 28 produktów

Najwyższej jakości pojemniki cukiernicze OPS, niezbędne w każdej cukierni. Ciasta, ciastka i ciasteczka lubią spokój. Nie inaczej jest z tortami, których skomplikowana, wielowarstwowa budowa wewnętrzna, sprawia że są niezwykle delikatne. Jeśli Ty masz ciasta, to my mamy na nie pojemniki. Razem możemy zapewnić słodkościom spokój i warunki do utrz...

Najwyższej jakości pojemniki cukiernicze OPS, niezbędne w każdej cukierni. Ciasta, ciastka i ciasteczka lubią spokój. Nie inaczej jest z tortami, których skomplikowana, wielowarstwowa budowa wewnętrzna, sprawia że są niezwykle delikatne. Jeśli Ty masz ciasta, to my mamy na nie pojemniki. Razem możemy zapewnić słodkościom spokój i warunki do utrzymania zdrowej świeżości. 

Pojemniki cukiernicze OPS z przeźroczystego, estetycznego plastiku z atestem do kontaktu z żywnością sprawdzą sie wyśmienicie w każdej cukierni. Pojemniki na pączki - świetne nie tylko w tłusty czwartek! Pojemniki na ciasta i ciastka - doskonałe rozwiązanie na przyjęcie. Pojemniki w kształcie serca zaskoczą gości weselnych!

rozwiń opis

Cukiernicze OPS 28 produktów