Filtruj

Taśma ściągająca
Producent

Worki na śmieci do 35 l

Oferujemy worki foliowe o różnej pojemność i rozmaitych kolorach. Uniwersalne worki nadają się do segregowania odpadów, przechowywania rzeczy oraz przenoszenia produktów.

 Proponowane przez nas worki foliowe są przede wszystkim bardzo wytrzymałe. Dzięki czemu unikniesz niemiłej atrakcji podczas wynoszenia śmieci. Niektóre z worków posiadają taśmę ułatwiającą trzymanie.

13 produktów.

Worki na odpady do koszy o pojemności 35L

Najbardziej popularną wielkością koszy na śmieci używanych w pomieszczeniach jest pojemność 35 litrów. Dzięki temu kosz zajmuje niewiele miejsca, wygląda estetycznie, a jego stosunkowo nie duża pojemność zmusza nas niejako do częstszego wyrzucania śmieci. Dzięki temu w kuchni, czy innych publicznych miejscach panuje porządek, a z kosza na śmieci nie wydobywają się nieprzyjemne zapachy. Warto zawsze posiadać zapas worków na śmieci, aby móc w razie potrzeby wymienić go na nowy.

Mniejsze pojemności worków na śmieci używane są szczególnie w biurach i łazienkach, gdzie nie produkuje się zbyt wiele odpadów.

Różne kolory worków na śmieci

Wychodząc naprzeciw segregacji śmieci wprowadziliśmy do oferty różne kolory worków na śmieci, aby ułatwić wyrzucanie odpadów do odpowiednich pojemników.

Żółte worki przeznaczone są do wyrzucania plastiku i metalu. Do nich wrzucamy puste butelki PET, puszki po napojach i konserwach, torebki foliowe, opakowania plastikowe oraz kartony TETRAPAK (po mleku i sokach). Do zielonych worków wyrzucamy opakowania szklane, takie jak słoiki i butelki. Ich metalowe zakrętki wyrzucajmy do żółtych worków. Do niebieskich worków wrzucamy czysty papier, tekturę i kartony. Jednak często niebieskie worki używane są również do śmieci niesegregowanych, tak samo jak czarne ze względu na swój uniwersalny kolor.

Worki na śmieci wiązane

Wygodne i bardzo praktyczne są worki na śmieci z wiązaniem. Dostępne są worki z uszami oraz ze specjalną ściąganą taśmą. Obie wersje są łatwe w użyciu i zapewniają proste związanie worka. Dzięki temu mamy pewność, że zawartość się nie wysypie, a dodatkowo zdecydowanie wygodniej jest złapać worek za powstałe wiązanie i wynieść go na śmietnik.

Pachnące worki zapachowe

Ciekawą alternatywą są worki na śmieci z przyjemnym aromatem. Pachnące worki na śmieci działają niczym odświeżacz powietrza i subtelnie maskuje nieprzyjemne zapachy wydostające się z kosza. Dodatkowo zapewniają przyjemną nutę podczas wynoszenia śmieci.

Najlepszy wybór worków na śmieci

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą worków na śmieci o pojemności do 35l. Zapewniamy wysoką dostępność oraz najlepszą jakość. Polecamy worki do segregowania śmieci oraz standardowe worki na odpady niesegregowane.