Kubki do zimnych napojów

Jednorazowe kubki do zimnych napojów są niezbędnym elementem wyposażenia lokali gastronomicznych. Oczywiście największe zapotrzebowanie na te kubki przychodzi latem, jednocześnie ich popularność zimą też nie jest zerowa.

Wśród kubków do zimnych napojów możemy wyróżnić zwykłe i proste kubki plastikowe — są one z pewnością wszystkim znane z różnych spotkań ze znajomymi, czy też innych eventów. Oczywiście kubki tego typu mogą być gorzej lub lepiej wykonane, jednak nie wyróżniają się niczym niezwykłym.

W naszej ofercie znajdziesz też większe kubki na zimne napoje, które są często wykorzystywane w różnych lokalach gastronomicznych. Można do nich wlać znacznie więcej płynu. Ponadto takie kubki mogą zostać zabezpieczone wieczkiem, które umożliwi picie napoju słomką. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które ceni wielu klientów.

Gdy mówimy o kubkach do zimnych napojów, warto zauważyć, że nie powinny być one wykorzystywane do podawania napojów gorących. Kubki do zimnych napojów są tańsze, zostały wykonane z innych materiałów, przez co wlewanie do nich gorących napojów nie powinno mieć miejsca. Jeżeli szukasz kubków do gorących napojów, to znajdziesz je w naszym sklepie, w odpowiedniej kategorii.

44 produktów.

Duży wybór kubków do zimnych napojów

W ofercie naszego sklepu znajdziesz duży wybór kubków do zimnych napojów. Nasza oferta spodoba się zarówno przedsiębiorcom, którzy potrzebują regularnych dostaw kubków do zimnych napojów do firmy, jak i osobom prywatnym, które planują zorganizować jakąś imprezę lub spotkanie ze znajomymi.

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz nie tylko proste kubki do zimnych napojów, ale również lepiej wykonane i lepiej wyglądające kubki. Świetnie sprawdzą się one w przypadku różnego rodzaju lokali gastronomicznych, które chcą się wyróżnić na tle konkurencji. Jednorazowa zastawa wysokiej jakości jest świetną alternatywą dla klasycznych rozwiązań, ponieważ pozwala oszczędzać czas na czyszczenie naczyń, a jednocześnie oferuje bardzo dobrze wyglądające naczynia.

Zimne napoje w gorące dni

Serwowanie zimnych napojów w upalne lato z pewnością pomoże zwiększyć zyski każdego punktu gastronomicznego. Jednorazowe kubki plastikowe idealnie się do tego sprawdzą. W kubkach można serwować wodę, soki czy napoje gazowane, które w gorące dni są niezwykle pożądane.

Do napojów wydawanych na wynos można dołączyć specjalne wieczko z otworem na słomki, które ułatwią picie podczas spaceru czy jazdy samochodem.

Kubki o wielu różnych pojemnościach i kolorach pozwolą wybrać idealnie pasujący kubek nie tylko do wybranych napojów, ale także charakteru lokalu.

Kubki na imprezy plenerowe

Jednorazowe kubki plastikowe mają bardzo wiele zalet. Są lekkie i łatwe w magazynowaniu czy przenoszeniu, a także wytrzymałe i nieprzemakalne. Tak naprawdę z jednego kubka można korzystać przez cały czas trwania zabawy. Dodatkowo są estetyczne i niezwykle ekonomiczne. To idealne rozwiązanie na imprezy plenerowe, grille czy imprezy miejskie, gdzie nie ma możliwości korzystania z tradycyjnej zastawy stołowej.

Najczęściej wybierane kubki na takie okazje to kolorowe lub białe kubki o pojemności 200 ml. Są niezwykle uniwersalne i praktyczne. Do piwa polecamy plastikowe, przezroczyste kufle, które pomieszczą małe i duże porcje piwa.

Kubki degustacyjne

Ciekawą propozycją, szczególnie na targi i promocje są kubki degustacyjne dostępne w pojemnościach 80 i 100 ml. W kubkach można serwować porcje napojów, ale także kawałki wędlin, ciast czy innych produktów, które chcemy dać spróbować klientom. Kubki takie zapewniają odpowiednią higienę, a dodatkowo estetycznie prezentują jedzenie czy napoje. Kubki degustacyjne są również dobrym rozwiązaniem w sklepach, aby móc zachęcić innych do spróbowania, a następnie zakupu produktów.