Filtruj

Odpowiednik rozmiaru rękawic

Torebki foliowe dla firm i osób prywatnych

Torebki foliowe dzisiaj są niezbędnym elementem wyposażenia każdego domu i wielu przedsiębiorstw. Są bardzo uniwersalne — pozwalają zapakować jedzenie do pracy lub szkoły. Dużą ich zaletą jest to, że zajmują niewiele miejsca, dzięki czemu, jeżeli nie masz gdzie wyrzucić torebki foliowej, to możesz ją po prostu schować do kieszeni. A przy tym są stosunkowo wytrzymałe i wykorzystywane zgodnie z przeznaczeniem nie zniszczą się szybko.

Z całą pewnością torebki foliowe są niezbędnym wyposażeniem każdego sklepu — zarówno małego, osiedlowego sklepiku, jak i dużego hipermarketu. Umożliwiają one proste, wygodne i przede wszystkim szybkie pakowanie produktów, co jest niezbędne do prawidłowego funkcjonowania sklepu.

Torebki foliowe stały się nieodłącznym elementem robienia zakupów i warto udostępnić swoim klientom łatwy dostęp do torebek foliowych. Ma to znaczenie zwłaszcza w sklepach samoobsługowych. Dzięki większej ilości torebek foliowych łatwiej będzie je znaleźć, dzięki czemu zakupy będą przyjemniejsze.

67 produktów.

Torebki foliowe 67 produktów

Dobre i tanie torebki foliowe

Odpowiadamy na potrzeby naszych klientów oraz rynku, dlatego w naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości torebki foliowe w niewygórowanej cenie. Sprawdzą się one idealnie w sklepach, restauracjach, lokalach gastronomicznych, biurach i domach. To bardzo uniwersalny produkt, który umożliwia wygodniejsze przewożenie jedzenia, mrożenie go. Można go też wykorzystać do sortowania i pakowania innych przedmiotów w domu.

Dlatego, jeżeli szukasz torebek foliowych za niewielkie pieniądze, to koniecznie przyjrzyj się ofercie naszej firmy. Jeżeli masz jakieś pytania lub wątpliwości, to zapraszamy do kontaktu.

Woreczki foliowe do wszechstronnego zastosowania

Chyba żadne gospodarstwo domowe i przedsiębiorstwo nie może się obyć bez woreczków foliowych. Pod tą nazwą kryje się szereg możliwości: woreczki foliowe to nie tylko małe torebeczki śniadaniowe, ale także mnóstwo innych torebek do uniwersalnego zastosowania. Zarówno do żywności, jak i innych drobnych przedmiotów.

Torebki do pakowania żywności i produktów sypkich

Do domowego zastosowania używa się znanych wszystkim torebek śniadaniowych, wykonanych z przezroczystej folii o dużej wytrzymałości i idealnym rozmiarze pozwalającym zapakować drugie śniadanie. Torebki te wyprodukowane są z polietylenu HDPE, czyli folii o dużej gęstości. Połączone są ze sobą krótszym bokiem i zawijane w rulon. Ich rozrywanie jest bardzo proste i szybkie.

W sklepach spożywczych, gastronomii i innych przedsiębiorstwach stosuje się torebki foliowe HDPE oraz LDPE (o niższej gęstości), które pakowane są w większej ilości sztuk, co pozwala na duże oszczędności. W naszym sklepie dostępne są torebki na rolce, z zawieszką oraz pakowane klasycznie po 1000 sztuk w opakowaniu. Co więcej, wszystkie torebki foliowe mogą być używane jako alternatywa foliowych rękawiczek.

Foliowe torebki strunowe

Kolejnym rodzajem torebek foliowych są torebki strunowe, które można wykorzystać w praktycznie każdej firmie, gastronomii i w domu. Szczelne zamykanie strunowe zapewni zachowanie świeżości produktów, a szeroki wybór rozmiarów sprawia, że możemy zapakować w nie niemal wszystko. Najmniejsze torebki idealnie sprawdzą się do przechowywania przypraw, a zamknięcie pozwoli zachować ich aromat na dłużej. W większe można pakować żywność i przechowywać ją na przykład w lodówce. Dzięki temu zapachy produktów nie będą mieszać się między sobą. Co ważne, wszystkie torebki strunowe dostępne w naszym sklepie posiadają atesty pozwalające na ich bezpośredni kontakt z żywnością.

Torebki strunowe świetnie sprawdzą się do pakowania wszystkich małych przedmiotów. Wytrzymała folia może być używana wielorazowo, a praktyczne zamknięcie strunowe zapewni długotrwałą żywotność. Dodatkowo torebki strunowe po zastosowaniu można umyć i wykorzystać ponownie.

Wygodne w użyciu torebki foliowe

Torebki foliowe spotykane są na każdym kroku – w domu, sklepie i pracy. Nic dziwnego – są wytrzymałe, praktyczne i tanie. Można w nie zapakować owoce, warzywa i jedzenie do pracy lub szkoły. Torebki foliowe po związaniu są szczelne, a ich jednorazowość zapewnia higienę. Są bezpieczne do stosowania z żywnością, a dodatkowo nie wpływają na smak i zapach potraw. Ciężko wyobrazić sobie codzienne życie bez torebek foliowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą torebek foliowych, które dostępne są w wielu różnych typach i rozmiarach. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz to, czego szukasz.