Filtruj

Środki czystości Voigt

W tej kategorii znajdziecie Państwo profesjonalne środki chemiczne do stosowania w hotelach i lokalach gastronomicznych. Polecamy w szczególności produkty firmy Voigt, Eco-Shine i Mediclean. Są to sprawdzone marki o dobrej renomie, które z pewnością Państa nie zawiodą.

W naszej ofercie znajdują się zarówno środki chemiczne w postaci wydajnych koncentratów, jak również środki gotowe do użycia.

Ponadto, polecamy także papierowe czyściwa, ścierki i szczotki oraz szereg innych akcesoriów niezbędnych do utrzymania czystości.

107 produktów.

Środki czystości voigt — chemia profesjonalna najwyższej jakości

Stosowanie odpowiedniej chemii ma duże znaczenie zarówno w domach, jak i w firmach, zwłaszcza w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych czy też hotelach. Środki czystości voigt zapewniają bardzo dużą skuteczność. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

-       Środki do czyszczenia łazienek

-       Środki do usuwania tłustego brudu

-       Środki do mycia podłogi

-       Środki do mycia urządzeń sanitarnych

-       Preparaty antybakteryjne

Warto zauważyć, że w naszej ofercie można znaleźć środki czystości voigt zarówno w postaci koncentratów, jak i gotowych środków do wykorzystania. Środki czystości sprawdzą się nie tylko w lokalach gastronomicznych, czy też hotelach, ale również w domach. Wysoka skuteczność środków czystości voigt z całą pewnością przyda się w walce z silnymi zabrudzeniami w domu.

Oprócz środków czystości voigt w naszej ofercie znajdziesz również innego rodzaju akcesoria, takie jak ścierki i szczotki, które również są niezbędne do utrzymania czystości.

Jeszcze bardziej efektywne sprzątanie

Chemia profesjonalna jest niezawodna i bardzo skuteczna. Przyspiesza i ułatwia sprzątanie wielu powierzchni, zapewniając higieniczną czystość. Warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i do każdego pomieszczenia używać środków dezynfekujących, szczególnie po zakończeniu sprzątania. Pomoże to pozbyć się wirusów i bakterii ze wszystkich powierzchni, a szczególnie tych używanych w miejscach publicznych, w firmach czy szkołach.

W naszym sklepie znajdują się efektywne środki chemiczne do czyszczenia najbardziej uporczywych zabrudzeń, takich jak tłuszcz czy smar. Disfatoil polecany jest do czyszczenia nie tylko płaskich powierzchni, ale może być stosowany do oczyszczania narzędzi, maszyn czy części samochodowych.

Polecamy także środki do usuwania kamienia, rdzy i osadów z wody lub mydła, które znajdują się w każdej łazience i kuchni, a także wszędzie tam, gdzie korzysta się z wody i urządzeń sanitarnych. Płyny i pianki pomagają szybko pozbyć się brudu bez szorowania, dzięki czemu oszczędzamy czas i siły.

Lśniące powierzchnie w domu i firmie

Czysta podłoga i okna to wizytówka każdego domu i przedsiębiorstwa. Dlatego tak ważne używanie jest skutecznych środków, które na długo pozostawiają powierzchnie czyste i pachnące. Dla zwiększenia efektu czystości warto zastosować odświeżacze powietrza o przyjemnym, długo utrzymującym się zapachu.

W naszym sklepie oferujemy środki chemiczne do stosowania na każdej powierzchni, także do stosowania na zewnątrz. Posiadamy środki do czyszczenia rusztów i grillów, a także kostki brukowej, ubrudzonej także smarami i olejami.