Filtruj

Producent

Środki czystości Voigt

W tej kategorii znajdziecie Państwo profesjonalne środki chemiczne do stosowania w hotelach i lokalach gastronomicznych. Polecamy w szczególności produkty firmy Voigt, Eco-Shine i Mediclean. Są to sprawdzone marki o dobrej renomie, które z pewnością Państa nie zawiodą.

W naszej ofercie znajdują się zarówno środki chemiczne w postaci wydajnych koncentratów, jak również środki gotowe do użycia.

Ponadto, polecamy także papierowe czyściwa, ścierki i szczotki oraz szereg innych akcesoriów niezbędnych do utrzymania czystości.

51 produktów.

Środki czystości voigt — chemia profesjonalna najwyższej jakości

Stosowanie odpowiedniej chemii ma duże znaczenie zarówno w domach, jak i w firmach, zwłaszcza w różnego rodzaju lokalach gastronomicznych czy też hotelach. Środki czystości voigt zapewniają bardzo dużą skuteczność. W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

-       Środki do czyszczenia łazienek

-       Środki do usuwania tłustego brudu

-       Środki do mycia podłogi

-       Środki do mycia urządzeń sanitarnych

-       Preparaty antybakteryjne

Warto zauważyć, że w naszej ofercie można znaleźć środki czystości voigt zarówno w postaci koncentratów, jak i gotowych środków do wykorzystania. Środki czystości sprawdzą się nie tylko w lokalach gastronomicznych, czy też hotelach, ale również w domach. Wysoka skuteczność środków czystości voigt z całą pewnością przyda się w walce z silnymi zabrudzeniami w domu.

Oprócz środków czystości voigt w naszej ofercie znajdziesz również innego rodzaju akcesoria, takie jak ścierki i szczotki, które również są niezbędne do utrzymania czystości.