Filtruj

Obrusy jednorazowe w atrakcyjnych cenach

Obrusy wykorzystywane są w dwóch celach — po pierwsze mają chronić stół przed zniszczeniami. Po drugie mogą sprawić, że stół lepiej wygląda. W przypadku obrusów jednorazowych mówimy głównie o funkcji ochronnej — pozwalają one zabezpieczyć stół przed zabrudzeniami i uszkodzeniami.

Jeżeli prowadzisz firmę, to obrusy jednorazowe stanowią świetną alternatywę dla klasycznych rozwiązań — znikają koszty prania obrusów. Może się okazać, że korzystanie z obrusów jednorazowych jest rozwiązaniem nie tylko bardziej praktycznym, ale również tańszym.

 

9 produktów.

W ofercie naszej firmy znajdziesz obrusy foliowe w różnych kolorach. Stanowią one tanią i funkcjonalna alternatywę dla klasycznych rozwiązań. Ze względu na wykorzystany materiał doskonale chronią one stół przed różnymi cieczami. Dlatego świetnie sprawdzą się nie tylko we wnętrzach, ale również na zewnątrz lokalu. Dzięki temu mogą być wykorzystywane przez różne firmy cateringowe lub przedsiębiorstwa, które zajmują się organizacją eventów.

Obrusy jednorazowe foliowe mogą też się przydać, gdy organizujesz spotkanie ze znajomymi lub jakąś imprezę rodzinną na dworze, a jednocześnie chcesz zabezpieczyć stół w razie deszczu. W takiej sytuacji obrusy foliowe sprawdzą się o wiele lepiej niż klasyczne.

W naszej ofercie znajdziesz również obrusy wykonane z wodoodpornej włókniny, która imituje tkaninę. Tego typu obrus wygląda o wiele lepiej niż zwykły obrus foliowy, a jednocześnie chroni przed deszczem.

Jeżeli masz jakieś pytania dotyczące obrusów jednorazowych lub innych produktów z naszego asortymentu, to skontaktuj się z nami.