Serwetki premium

Serwetki są podstawowym elementem dekoracyjnym stołu na niemal każdej uroczystości. Pełnią nie tylko funkcję ozdobną, ale również praktyczną. Odpowiedni kolor, wzór oraz ułożenie sprawiają, że w wyjątkowy sposób podkreślają aranżację stołową.

20 produktów.

Serwetki Premium

Prowadzisz restaurację? A może po prostu organizujesz przyjęcie? Jeżeli tak, to z pewnością przydadzą Ci się serwetki premium. Wyróżniają się one od klasycznych serwetek nie tylko jakością wykonania, ale również wzornictwem. Dzięki temu wyglądają zdecydowanie lepiej.

Ma to znaczenie zwłaszcza w przypadku restauracji, kawiarni i innych lokali gastronomicznych. Prowadząc firmę w dzisiejszych czasach, trzeba zwracać uwagę na szczegóły. Tego typu detale są zauważane przez klientów i inwestując w serwetki premium, możesz zbudować bardziej ekskluzywny wizerunek lokalu. To z kolei pomoże Ci przyciągnąć nowych klientów.

Oczywiście serwetki premium sprawdzą się również w przypadku osób, które organizują różnego rodzaju przyjęcia, albo po prostu korzystają z serwetek w domu. Serwetki premium nie kosztują dużo więcej niż zwykłe modele, natomiast prezentują się o wiele lepiej. Dlatego, jeżeli cenisz styl, to koniecznie zainteresuj się serwetkami premium.

Pamiętaj, żeby wybierając serwetki premium zwrócić uwagę na kolor oraz wzór. Dobierz odpowiedni model, który będzie pasował do twojego lokalu gastronomicznego, mieszkania lub stylu, w jakim jest urządzone mieszkanie — w zależności od tego, po co kupujesz serwetki premium.

Serwetki premium – idealne na każdą okazję

Serwetki nie tylko elegancko wyglądają, ale również odpowiednio spełniają swoją praktyczną funkcję, doskonale wchłaniając wilgoć. Bardzo często swoim  wyglądem przypominają materiał, dlatego są najczęściej wykorzystywane podczas uroczystych posiłków. Nadają się również do tworzenia figur origami, pasujących do wystroju wnętrza. Serwetki to nieodłączny element każdej uroczystości, jak również świetnie sprawdzają się w restauracjach, barach, czy na piknikach i festynach.

Serwetki flizelinowe

Serwetki flizelinowe są częściej wykorzystywane przez restauratorów, ze względu na wiele zalet:

  •        Grubość oraz sztywność materiału pozwala na tworzenie z nich wielu kształtów;
  •        Trwałość oraz praktyczność;
  •        Stosunkowo niska cena;
  •        Praktyczność porównywalna do papieru, jednak wygląd przypominający materiał;
  •        Elegancja pasująca do niemal każdej  uroczystości.

Serwetki z  bibuły

Serwetki z bibuły zyskały swoją popularność dzięki temu, że są jednorazowe oraz praktyczne. Ponadto dzięki wielu warstwom są dosyć grube i chłonne. Tego typu serwetki są najczęściej wybierane w celach praktycznych, niż ozdobnych. Zazwyczaj bowiem są umiejscowione w serwetnikach. Posiadają różne kolory, dzięki czemu wpasują się w niemal każdy wystrój czy okoliczność.

Serwetki papierowe wybierane są zazwyczaj ze względu na niską cenę oraz praktyczność. Jeżeli jednak zależy nam również na tym, by pełniły rolę ozdoby na stole, warto wybrać serwetki flizelinowe, które posiadają różne wzory oraz kolory.

W naszym sklepie posiadamy bardzo duży wybór serwetek, dlatego jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.