Filtruj

Folia spożywcza

Folia do żywności i pieczenia jest naszym głównym towarem w ofercie sklepu. Posiadamy również odmianę termokurczliwą, szczególnie przydatną do szczelnego pakowania gotowych wyrobów przemysłowych takich jak: butelki czy puszki. Towary owinięte naszymi produktami zachowują o wiele dłużej swoją świeżość. Ponadto ich zastosowanie zabezpiecza przed wyschnięciem, utratą aromatu oraz zanieczyszczeniami. Nasze produkty idealnie przylegają do owiniętej żywności, ponieważ są elastyczne i samoprzylepne. Są bezwonne i bezpieczne w użytkowaniu.

20 produktów.

Praktyczna folia spożywcza do przechowywania żywności

Folia do żywności to nie jedyny produkt dostępny w naszym sklepie. Posiadamy także odmianę stretch. Jest to wielowarstwowy i elastyczny materiał odporny na rozdarcia. Nadaje się do pakowania ręcznego i automatycznego. Zabezpiecza nie tylko duże ładunki paletowe, ale także mniejsze przesyłki i pakunki. Chroni produkty przed zabrudzeniem, wilgocią oraz deszczem.

Trwała i elastyczna folia do żywności

Oferowane przez nas produkty mają różne wymiary, dzięki czemu doskonale sprawdzą się w domowej kuchni, jak również w profesjonalnej przestrzeni gastronomicznej. Folia do żywności o długości 30 cm na 300 m to dobre rozwiązanie dla osób, które zaopatrują się w dużą ilość produktów żywieniowych i chcą, by ich wygląd oraz smak zyskał dodatkowe przedłużenie. Nasz produkt dopasuje się do różnego rodzaju kształtów. Jest wygodny w domowym użytkowaniu.

W lokalach gastronomicznych doskonale sprawdzi się folia do żywności PVC o większych rozmiarach. Szczelnie przechowuje żywność – mięso, ryby, sery, warzywa, owoce i półprodukty owinięte zachowają swoją świeżość na dłużej. Dobra formuła przylepności gwarantuje swobodne odwijanie i zawijanie produktów. Rozciągliwa, a przy tym odporna na rozdarcia jest gwarancją skutecznej ochrony przed zabrudzeniami czy wilgocią.

Szeroki wybór folii do żywności – proste przechowywanie produktów i gwarancja świeżości

Folia do żywności ma szerokie zastosowanie. Jej głównym celem jest ochrona żywności. Sprawdza się również podczas innych czynności. Skuteczne owinięcie produktów, które następnie są wkładane do zamrażalnika, hamuje proces przejmowania zapachów. Dzięki takiemu rozwiązaniu swobodnie można przechowywać żywność różnego rodzaju obok siebie – mrożone owoce, warzywa i lody nie wymieszają swoich aromatów.

Folia do żywności to praktyczny i wielofunkcyjny produkt, który sprawdzi się podczas codziennego użytkowania. Wewnętrzna warstwa ma strukturę klejącą, dzięki czemu bez obaw można w nią zawinąć kanapki śniadaniowe.. Transparentny materiał zapewnia dobrą widoczność zawijanych produktów, jest to szczególnie ważne podczas procesu zamrażania.