Jednorazowe sztućce plastikowe wysokiej jakości

Dobre sztućce plastikowe są niezbędnym elementem wyposażenia różnych budek z jedzeniem oraz prostych lokalów gastronomicznych. Są one niezbędne zwłaszcza tam, gdzie liczy się szybka obsługa klienta lub po prostu w punktach, gdzie niemożliwe byłoby wykorzystanie tradycyjnej zastawy. Często są one też wykorzystywane na różnych eventach, czy też podczas spotkań ze znajomymi oraz zjazdów rodzinnych. Jednocześnie warto rozważyć odejście od zwykłych, białych sztućców plastikowych.

W asortymencie naszego sklepu oprócz klasycznych sztućców plastikowych znajdziesz m.in. kolorowe sztućce oraz wysokiej jakości sztućce klasy premium. Te rozwiązania sprawdzą się w firmach, które stawiają na najwyższą jakość obsługi klienta oraz chcą wyróżnić się na tle swojej konkurencji.

33 produktów.

Sztućce plastikowe dla przedsiębiorców i osób prywatnych

Oferta naszej firmy jest skierowana zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Osoby prywatne mogą zainwestować w sztućce plastikowe oraz inne produkty z naszego asortymentu, gdy np. przygotowują spotkanie rodzinne. W takiej sytuacji bardzo dobrym pomysłem jest wykorzystanie zastawy jednorazowej — różnych talerzy, kubków oraz właśnie sztućców plastikowych, które po zakończonym spotkaniu można po prostu wyrzucić. Dzięki takiemu podejściu posprzątanie będzie znacznie łatwiejsze. Nie będzie również problemów ze znalezieniem odpowiedniej ilości klasycznej zastawy.

Sztućce plastikowe mogą się przydać również na różnych wyjazdach, gdzie bierzesz ze sobą jedzenie. W takiej sytuacji branie klasycznej zastawy będzie obciążać twój bagaż w trakcie np. górskich wędrówek, podczas gdy sztućce plastikowe możesz wyrzucić do kosza, a nawet jeżeli takiego nie będzie, to są one lżejsze niż klasyczne sztućce, więc podróżowanie z nimi będzie łatwiejsze.

Największy wybór jednorazowych sztućców

Wbrew pozorom sztućce plastikowe różnią się od siebie nie tylko kolorem, ale również tworzywem i tym samym wytrzymałością. Do wyboru mamy sztućce ekonomiczne oraz w wersji premium.

Sztućce ekologiczne sprawdzą się na każdej imprezie plenerowej czy domówce. Są tanie, lekkie i można kupić je w dużych opakowaniach, dzięki czemu wystarczą na długi czas. Dostępne są najczęściej w kolorze białym lub czarnym, ale oferujemy także sztućce kolorowe, które ożywią każde przyjęcie.

Sztućce w wersji premium są twardsze i dużo bardziej wytrzymałe. Mają także większą odporność na wysokie temperatury, dzięki czemu można nimi bezpiecznie jeść gorącą kiełbaskę z grilla czy rozgrzewającą zupę. Sztućce premium oferujemy w kolorze transparentnym, czarnym, a także z efektowym metalizowaniem.

Zestawy sztućców do gastronomii

W naszej ofercie posiadamy specjalne zestawy sztućców do gastronomii, gdzie dostępne są dowozy i odbiory na wynos. W skład zestawu wchodzi nóż, widelec oraz serwetka, a to wszystko zapakowane jest w folię, która zapewnia higieniczność. Do zup mamy pakiet łyżka + serwetka. Polecamy także zestawy z łyżką, nożem, widelcem oraz serwetką, szczególnie do obiadów dwudaniowych.

Taki zestaw z pewnością doceni każdy klient, szczególnie w czasach, kiedy nauczyliśmy się jak ważne jest zachowanie higieny. Pakiet sztućców dołożony do każdego dostarczanego obiadu będzie miłym akcentem do posiłku. Co więcej, zestawy można kupować na sztuki.

Nie tylko noże, widelce i łyżki

Plastikowe sztućce to nie tylko podstawowa zastawa stołowa. W naszym sklepie internetowym znajdziesz również widelczyki do frytek, mieszadełka i małe łyżeczki do gorących i zimnych napojów. Biorąc pod uwagę duże zainteresowanie jednorazowymi sztućcami wprowadziliśmy także do oferty niewielkie widelczyki i łyżeczki fingerfood oraz klasyczne sztućce w wielu kolorach.