Folia do pakowania, opakowania foliowe

Witaj na stronie internetowej sklepu opakowanianawynos.pl! Znajdująca się w naszej ofercie folia do pakowania to współcześnie podstawowy artykuł w branży opakowań. Posiadamy kilka jej rodzajów, a każdy z nich przeznaczony jest do różnych celów. Począwszy od folii aluminiowej, która znana jest wszystkim z każdego gospodarstwa domowego. To właśnie ona doskonale nadaje się do pakowania kanapek czy owijania różnych produktów spożywczych przed włożeniem ich do lodówki, aby nie utraciły świeżości. Świetnie sprawdza się także w gotowaniu i pieczeniu.

45 produktów.

Wygodny sposób na pakowanie żywności

Kolejna nasza propozycja to pęcherzykowa folia do pakowania. Jest to obecnie jeden z najczęstszych materiałów używanych do zabezpieczania delikatnych przesyłek. Sprawdzi się zarówno w przypadku konieczności owinięcia towaru, jak i w celu wypełnienia pustej przestrzeni w kartonach. Dzięki temu zapakowany przedmiot nie przemieszcza się wewnątrz opakowania kartonowego, a ryzyko uszkodzenia spada do minimum. W naszym sklepie znajdziesz folię pęcherzykową w rolkach, które mieszczą 100 mv folii o różnej szerokości.

Poznaj naszą ofertę folii do pakowania

Kolejną podkategorią dostępną w naszym sklepie, jest folia do pakowania żywności, potocznie nazywana spożywczą. Może występować również w postaci półrękawa do pieczenia. Proponowany produkt to niezastąpiony pomocnik w każdej kuchni. Ma on właściwości elektrostatyczne, dzięki którym dobrze przylega do różnych powierzchni. Z łatwością można zabezpieczyć talerz lub salaterkę z jedzeniem, owijając te naczynia folią. Dzięki temu jedzenie nie straci świeżości, nie wyschnie i będzie zabezpieczone przed owadami.

Proponowana folia spożywcza może zostać także użyta zamiast papieru śniadaniowego do zapakowania kanapek. Ten wyjątkowy produkt ma właściwość półprzepuszczalności, dzięki czemu wewnątrz utrzymana jest częściowa cyrkulacja powietrza. Wspomniany dostęp powietrza chroni jedzenie przed zbyt szybkim zepsuciem się i wyschnięciem. W swojej ofercie posiadamy także różnorodne folie przeznaczone dla zakładów produkcyjnych i przetwórczych, a wśród nich między innymi folię PVC termokurczliwą i poliolefinę.

Wytrzymała folia do pakowania w niesamowicie niskiej cenie

Ostatnią naszą propozycją jest królowa folii, czyli folia do pakowania stretch, zwana też rozciągliwą. Posiada ona nieocenione znaczenie w transporcie, logistyce i produkcji. To wyjątkowy produkt, który rozciąga się, po czym ulega pewnemu obkurczeniu, dzięki czemu idealnie dopasowuje się do kształtu zabezpieczonego towaru. Dodatkowo posiada właściwości elektrostatyczne, sprawiające, że błyskawicznie przylega do pożądanej powierzchni i nie ślizga się po niej, ułatwiając tym samym jej naciągnięcie i owinięcie pakunku.

Oferowana folia typu stretch zabezpiecza także ładunek przed działaniem promieniowania UV, kurzem i wilgocią. Sprawdzi się ona także w domu czy jako rozwiązanie dla sklepów internetowych! W naszej ofercie znajdziesz różne jej rodzaje - czarną, która ukrywa zawartość przesyłki, jest wytrzymała i naprawdę trudno ją rozerwać, czy też wersję mini. Sprzedajemy zarówno same rolki, jak i rolki wraz ze specjalnymi uchwytami usprawniającymi szybkie owijanie towaru. Produkty, które oferujemy, są najwyższej jakości, zaś ceny - hurtowe. Dla wszystkich.