Flaczarki plastikowe jednorazowe w atrakcyjnej cenie

Flaki jest to tradycyjna, Polska potrawa, którą uwielbia wielu Polaków. Jednocześnie nie każdy wie, że flaki powinny być podawane nie w zwykłych miskach, a w specjalnych flaczarkach.

W naszej ofercie znajdziesz flaczarki plastikowe jednorazowe — stanowią one świetne uzupełnienie różnych imprez, na których będą serwowane flaki albo lokali gastronomicznych. Warto zauważyć, że flaczarki jednorazowe są bardzo wygodne i praktyczne. Bez względu na to, czy mówimy o lokalu gastronomicznym, czy o osobie, która organizuje jakieś przyjęcie — wykorzystanie flaczarek plastikowych jednorazowych to świetny wybór.

45 produktów.

Dlaczego warto korzystać z flaczarek jednorazowych?

Dlaczego warto kupić flaczarki plastikowe jednorazowe, a nie tradycyjną zastawę? Przede wszystkim flaczarki jednorazowe są znacznie wygodniejsze — nie trzeba ich myć, a po wykorzystaniu można je po prostu wyrzucić.

Sprawdza się to idealnie na różnych przyjęciach, imprezach, zwłaszcza organizowanych poza domem. Nie trzeba się martwić zmywaniem, ponadto przewiezienie dużej ilości flaczarki jednorazowych jest łatwiejsze niż tradycyjnych naczyń. Do tego dochodzi jeszcze fakt, że flaczarki plastikowe jednorazowe są lekkie i odporne na różne uszkodzenia będące skutkiem upadków — to ułatwia przewóz flaczarek jednorazowych.

Ponadto flaczarki jednorazowe sprawdzą się w różnych barach szybkiej obsługi lub innych punktach gastronomicznych. Dzięki wykorzystaniu flaczarek plastikowych jednorazowych można ograniczyć liczbę zatrudnianych osób, co przełoży się na zyski lokalu.

Wygodne w użytku flaczarki dla gastronomii

Uniwersalne w zastosowaniu, białe flaczarki wykonane z bezpiecznego w kontakcie z żywnością plastiku to nieodłączny element punktów gastronomicznych wydających dania na zewnątrz. Jak sama nazwa wskazuje stosowane są w szczególności do podawania ulubionych przez Polaków flaczków. Jednak doskonale sprawdzają się także przy innych posiłkach. Często spotykane są w ogródkach przy restauracjach i barach, a także na festynach i imprezach miejskich. Wygodne w użyciu, dzięki praktycznym uszkom, pozwalają wygodnie zanieść posiłek do stołu bez ryzyka oparzenia gorącym daniem.

Jednorazowe flaczarki nie tylko na zupy

Flaczarki ze względu na swój kształt stosowane są najczęściej przy wydawaniu zup, ale świetnie sprawdzą się także do dań takich jak bigos, gulasz czy makaron z sosem. Jednorazowe opakowanie to idealne rozwiązanie również na prywatnych, firmowych czy miejskich imprezach. Zapewnia wygodę i pozwala wydawać nieograniczoną ilość posiłków nie martwiąc się o stłuczone czy zgubione w ferworze zabawy talerze.

Ciekawą alternatywą dla znanych wszystkim białych flaczarek są specjalne, czarne flaczarki dostosowane do zgrzewarki. Coraz częściej stosowane są przez firmy cateringowe i gastronomię oferującą dania na wynos oraz dowóz.

 

Szeroki wybór rozmiarów i pojemności

Flaczarki dostępne są w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można je dostosować do wielkości wydawanego posiłku. W naszym sklepie internetowym dostępne są flaczarki o wielu pojemnościach i wysokościach. Warto dobrze dobrać wielkość pojemnika, aby gość nie poczuł się oszukany dostając w połowie pusty pojemnik oraz nie miał problemu z zaniesieniem do stolika zbyt obficie podanego dania. Przemyślana wielkość flaczarki zdecydowanie pozytywnie wpłynie na odbiór punktu gastronomicznego przez gości.