lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058FC12 Pojemnik styropianowy 340ml 25szt
Kod: 34-297
Produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto za 25szt
Opis
Pojemnik styropianowy FC12
Miska styropianowa o pojemności 340 ml, średnicy 114 mm i wysokości 56 mm. Przeznaczona do wydawania gotowych, gorących dań, na wynos. Menubox posiada wszelkie odpowiednie atesty gastronomiczne, które potwierdzają możliwość bezpośredniego kontaktu z żywnością. Cena zawiera jedno opakowanie, w którym mieści się 25 sztuk misek. W kartonie zbiorczym znajdują się 24 opakowania.
| Materiał | Spieniany polistyren (EPS) |
| Przeznaczenie | Dania gotowe, dania obiadowe, zupy |
| Kolor | Biały |
| Pojemność | 340 ml |
| Średnica | 114 mm |
| Wysokość | 56 mm |
| Pojemność | 340 ml |
| Ilość sztuk | 25 |
| Ilość opakowań w kartonie zbiorczym | 24 |
| Minimum logistyczne | 25 szt |
Cena nie zawiera przykrywki. Odpowiednią przykrywkę znajdziesz w zakładce "Akcesoria"
Specyfikacja produktu
-
RodzajFlaczarki
-
TworzywoStyropianowe
-
PrzeznaczenieZupa
-
KolorBiały
-
PodzielnośćNiedzielone okrągłe
2FF Wieczko/FC12/FC24styropian 50szt
Dekiel PP do pojemnika na zupę Ø115mm 50szt ODR
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Menuboxy dwudzielne białe Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.33 zł brutto
Menuboxy dwudzielne czarne Linpac 125szt HP4/2
sztuka 0.40 zł brutto
Pojemnik styropianowy Hot-Dog 125szt
FCS32 Pojemnik styropianowy 910ml 25szt
Menubox trójdzielny biały Huhtamaki 160szt
Pojemniki 1/2 obiadu Huhtamaki 50szt
Pojemnik dwudzielny biały Coveris 50szt
Pojemnik Hamburger mały Huhtamaki 50szt
Pojemnik Hamburger podwójny Linpac 125szt HP2
sztuka 0.32 zł brutto
FCS16 Pojemnik styropianowy 460ml 25szt
Pojemnik Hamburger większy Linpac 170szt HP6
sztuka 0.24 zł brutto
3FF Wieczko/FCS32 25szt
Pojemnik niedzielony czarny Linpac 125szt HP4
Pojemnik niedzielony biały Coveris 50szt
Miska Eps 460 ml 29szt
Pojemnik dwudzielny biały Huhtamaki 100szt
Pojemnik na sos K-713 30ml 100szt
sztuka 0.10 zł brutto
Widelec transparentny EXP 50szt
Torba papierowa brązowa gładka 240/100/320 1szt
Folia stretch 23my 25cm 1,25kg 1szt
Foremka aluminiowa 985ml R59/196 100szt
Tacka do GRILLA 5 szt
Wieczko PET (78mm) wypukłe bez otworu 50szt
Talerz PP 21cm 100szt




























