Wysokiej jakości worki LDPE

Wszyscy produkujemy śmieci — jest to oczywiste. Ale jednak ze śmieciami trzeba sobie w jakiś sposób radzić. Jednym z najbardziej irytujących problemów są rozrywające się worki na śmieci, które są niewytrzymałe.

Chyba każdy z nas doświadczył sytuacji, w której worek na odpady nie wytrzymał. W asortymencie naszej firmy znajdziesz worki LDPE, które są bardziej wytrzymałe niż klasyczne worki na śmieci wykonane z folii HDPE. Worki LDPE są bardziej rozciągliwe i odporne na zniszczenia. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że worki są grubsze, ale również ze względu na specyfikę materiału, jakim jest LDPE.

33 produktów.

Duży wybór worków LDPE

W ofercie naszej firmy znajdziesz duży wybór worków LDPE. Na szczególną uwagę zasługują duże opakowania worków na śmieci zawierające ponad 100 sztuk. Świetnie sprawdzą się one w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, gdzie powstaje wiele śmieci, ponieważ koszt jednego worka w takim dużym opakowaniu jest bardzo niski.

Oczywiście posiadamy również mniejsze opakowania, które świetnie sprawdzą się w przypadku innych przedsiębiorstw, oraz osób indywidualnych.