Worki LDPE na śmieci

Wszyscy produkujemy śmieci — jest to oczywiste. Ale jednak ze śmieciami trzeba sobie w jakiś sposób radzić. Jednym z najbardziej irytujących problemów są rozrywające się worki na śmieci, które są niewytrzymałe.

Chyba każdy z nas doświadczył sytuacji, w której worek na odpady nie wytrzymał. W asortymencie naszej firmy znajdziesz worki LDPE, które są bardziej wytrzymałe niż klasyczne worki na śmieci wykonane z folii HDPE. Worki LDPE są bardziej rozciągliwe i odporne na zniszczenia. Dzieje się tak nie tylko dlatego, że worki są grubsze, ale również ze względu na specyfikę materiału, jakim jest LDPE.

50 produktów.

Duży wybór worków LDPE

W ofercie naszej firmy znajdziesz duży wybór worków LDPE. Na szczególną uwagę zasługują duże opakowania worków na śmieci zawierające ponad 100 sztuk. Świetnie sprawdzą się one w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, gdzie powstaje wiele śmieci, ponieważ koszt jednego worka w takim dużym opakowaniu jest bardzo niski.

Oczywiście posiadamy również mniejsze opakowania, które świetnie sprawdzą się w przypadku innych przedsiębiorstw, oraz osób indywidualnych.

Wytrzymałe worki LDPE do każdego rodzaju odpadów

Worki LDPE w naszym sklepie internetowym są dostępne w wielu rozmiarach i kolorach, dzięki czemu z łatwością dopasują się do każdego kosza na śmieci. Posiadamy worki łazienkowe, o standardowych pojemnościach do koszy kuchennych oraz duże worki do pojemników na odpady.

Worki LDPE można używać do odpadów zmieszanych (czarne), do szkła (zielone), plastików i metali (żółte), papieru (niebieskie), odpadów BIO (brązowe) oraz odpadów medycznych (czerwone). Pozwala to na wygodną segregację śmieci i możliwość oznaczenia koszy odpowiednimi kolorami worków.

Czym wyróżniają się worki LDPE?

Worki LDPE wytwarzane są z polietylenu o niskiej gęstości. Dzięki temu są grube i dość rozciągliwe, przez co są w stanie wytrzymać nawet duży ciężar. Dodatkowo są odporne na rozerwania i pęknięcia, dlatego bez obaw można wrzucać do nich odpady z ostrymi krawędziami.

Wszystkie cechy worków LDPE sprawiają, że są uniwersalne i można stosować je w każdym miejscu – łazience, biurze, kuchni, a także przy remontach do usuwania gruzu.

Rodzaje worków LDPE

W naszej ofercie posiadamy worki klasyczne, z uszami oraz taśmami ściągającymi. Każde z nich są praktyczne i wygodne w użyciu. Worki bardzo łatwo się oddziela od siebie i umieszcza w koszu. Pasują zarówno do pojemników prostokątnych jak i okrągłych. Duży wybór kolorów, rozmiarów oraz rodzajów zawiązywania zapewni najlepszy wybór do każdego domu i firmy.