Filtruj

Słomki ekologiczne

Ekologiczne słomki cieszą się ogromną popularnością wśród zwolenników ochrony naszej planety. Produkty te są idealnym zamiennikiem ich syntetycznych odpowiedników. Oferowane przez nas słomki są w 100% biodegradowalne. Sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w restauracjach oraz innych punktach gastronomicznych.

26 produktów.

Ekologiczne rozwiązania – przyszłość ludzkości

W trosce o nasze środowisko, coraz więcej osób wybiera ekologiczny tryb życia, dlatego też, wiele punktów gastronomicznych zamienia plastikowe produkty, na takie, które można poddać kompostowaniu lub recyklingowi. Nasze produkty są przede wszystkim:

  •        Bardzo trwałe – materiał z jakiego są wykonane powoduje, że nie przemakają, co powoduje, że mogę być używane stosunkowo długo;
  •        Eleganckie – różnego rodzaju wzory stanowią idealny duet z jednorazowymi kubeczkami;
  •        Dostosowane do indywidualnych potrzeb – posiadamy słomki w różnych rozmiarach, wzorach oraz średnicy, dzięki czemu każdy właściciel lokalu gastronomicznego znajdzie coś dla swojej firmy;
  •        Ekologiczne – materiał z jakiego są wykonane powoduje, że słomki mogą być poddane recyklingowi, dzięki czemu nie zanieczyszczają środowiska;
  •        Wytrzymałe – słomki wytrzymują temperatury od -25°C do 40°C;
  •        Przeznaczone do gastronomii – posiadają atesty stosowane w gastronomii, co oznacza, ze spełniają wymagania wyrobów przeznaczonych do kontaktu z żywnością.

Słomki papierowe – najpopularniejsza z ekologicznych opcji

Aktualnie istnieje wiele ekologicznych zamienników słomek, które zanieczyszczają środowisko. Warto zatem zastanowić się nad odpowiednim wyborem, ponieważ coraz więcej osób stara się żyć ekologicznie. Na dzień dzisiejszy słomki papierowe są jedną z najpopularniejszych opcji, wybieranych przez właścicieli lokali gastronomicznych. Oprócz tego, że są biodegradowalne, posiadają również szereg innych właściwości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu. Posiadamy bowiem słomki wykonane z papieru oraz polilaktydu, w różnych kolorach, wzorach, rozmiarach oraz średnicach. Do każdego zamówienia podchodzimy w sposób indywidualny, dlatego w razie pytań zapraszamy do kontaktu.