Filtruj

Reklamówki LDPE

W naszym sklepie internetowym Opakowanianawynos.pl znajdziesz reklamówki na miarę swoich potrzeb! Jeśli jesteś przedsiębiorcą i prowadzisz własną działalność gospodarczą, u nas zaopatrzysz małą gastronomię, a także większą lub mniejszą piekarnię, cukiernię, sklep spożywczy ze stoiskiem rzeźnickim, zakład produkcji, czy hurtownię. Współpracujemy również z klientami indywidualnymi, którzy chcą zaopatrzyć własne mieszkanie w środki czystości lub praktyczne opakowania na żywność. Nasze produkty przydadzą się na co dzień! Znajdziesz u nas reklamówki każdego typu (jednorazowe, wielokrotnego użytku, ekologiczne z papieru, siatki raszlowe, torby prezentowe) i dużo innych produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – zakupy u nas to dobry wybór.

38 produktów.

Solidne reklamówki LDPE

Reklamówki LDPE dostępne w naszym asortymencie wykonane są z polietylenu o niskiej gęstości (nazwa pochodzi z języka angielskiego – low density poliethylen). Są to grube torby, które w latach 90. XX w. były hitem sprzedaży. Obecnie oferowane są przez duże sieci handlowe i wciąż znajdują wielu użytkowników. Reklamówki w tej formule, choć zostały wykonane z surowców ropopochodnych, poddają się recyklingowi, dzięki czemu można odzyskać materiał do tworzenia nowych produktów. Torby LDPE są zatem ekonomiczne, ekologiczne, wytrzymałe, duże i z pewnością nadają się do wielokrotnego użytku. Ich zdecydowanym plusem są wysokiej jakości kolorowe nadruki, które uatrakcyjniają torby i dodają im estetyki.

Kolorowe reklamówki LDPE to estetyczny wybór

W naszej ofercie znajdują się reklamówki LDPE w różnych rozmiarach. Ich plusem jest poręczne ucho z grubej folii, które dodatkowo wpływa na wytrzymałość siatek. Mogą być kolorowe i dopasowane tematycznie do różnych sytuacji (wystarczy wspomnieć o świątecznych torbach ze świętym mikołajem lub zajączkami wielkanocnymi). Jeśli szukasz wysokiej jakości reklamówek foliowych z grubej folii LDPE w konkurencyjnej cenie, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Warto u nas kupować! Gwarantujemy najniższe ceny na rynku, jesteśmy otwarci na współpracę z klientami pojedynczymi i dużymi firmami. Po nasze reklamówki bardzo chętnie sięgają również rolnicy (dostępne u nas siatki raszlowe są wykorzystywane w rolnictwie do przechowywania owoców i warzyw). Zapewniamy wygodne warunki dostawy, która następuje na adres wskazany przez klienta. Umożliwiamy nawet przesyłki za granicę. Bierzemy pod uwagę różne formy dostawy – zrealizowanie złożonych u nas zamówień odbywa się poprzez operatora pocztowego lub przesyłkę kurierską, możliwy jest też odbiór osobisty. Zamówienia realizujemy w dni robocze, to jest od poniedziałku do piątku, od godziny dziewiątej do siedemnastej (z wyłączeniem sobót i dni ustawowo wolnych od pracy).