Filtruj

Pojemność
Materiał
Tworzywo
Kolor
Opłata konsumencka

Kieliszki jednorazowe na różne okazje

Jeżeli organizujesz przyjęcie lub imprezę, to z całą pewnością przyda Ci się jednorazowa zastawa. Jest ona znacznie wygodniejsza od klasycznej — ułatwia sprzątanie po przyjęciu, nie trzeba się martwić dużą ilością gości. W naszej ofercie oprócz klasycznych talerzy, misek, kubków, sztućców znajdziesz też kieliszki jednorazowe.

Są one świetną alternatywą dla tradycyjnej zastawy, gdy z jakichś powodów nie chcesz lub nie jesteś w stanie jej użyć. Kieliszki jednorazowe są wygodne i praktyczne.

15 produktów.

Kieliszki jednorazowe do szampana i nie tylko

W naszej ofercie znajdziesz również kieliszki jednorazowe do szampana. Dlatego, jeżeli planujesz zorganizować przyjęcie, żeby coś uczcić, to możesz odpowiednio się do tego przygotować, kupując kieliszki jednorazowe do szampana. Jest to znacznie bardziej opłacalne rozwiązanie niż kupowanie klasycznych kieliszków tylko na tę jedną uroczystość.

Kieliszki jednorazowe do szampana sprawdzą się świetnie również w przypadku różnych imprez firmowych. Na takich spotkaniach najwygodniej użyć jest jednorazowej zastawy — nie ma później kłopotów ze sprzątaniem, myciem naczyń itd. Po prostu wykorzystane naczynia się wyrzuca. Jednak problemem często pozostają kieliszki na alkohol. W naszej ofercie znajdziesz kieliszki jednorazowe i jest to świetna rozwiązanie podczas różnych imprez integracyjnych.

Idealne na zastępstwo kieliszki jednorazowe

Kieliszki okazjonalne wykonane z bezpiecznego plastiku to doskonały wyrób na każdą domówkę czy imprezę plenerową. Nie każdy w swoim mieszkaniu posiada pełną zastawę kieliszków – do wina, szampana czy koniaku. A wyprawiając eleganckie przyjęcie albo huczną imprezę warto zaskoczyć swoich gości ciekawą zastawą. Kieliszki prezentują się bardzo estetycznie i są wytrzymałe na pęknięcia. Dodatkowo nie tłuką się, a po imprezie można je po prostu wyrzucić. Jednorazowe kieliszki okazjonalne równie dobrze sprawdzają się na imprezach firmowych organizowanych w biurach, gdzie najczęściej nie ma dostępu do takiej zastawy. Dzięki temu można efektownie uczcić każdą okazję musującym szampanem czy kieliszkiem wina w odpowiedniej oprawie.

Szeroki wybór kieliszków okazjonalnych

W naszym sklepie internetowym oferujemy plastikowe kieliszki do wódki o różnych pojemnościach. Dla osób ceniących sobie wygląd i elegancję polecamy stylowe kieliszki na nóżce. Do uczczenia urodzin, awansu czy przy sylwestrowej zabawie najczęściej polewa się musujący szampan, który podaje się w specjalnych kieliszkach. Ozdobne wysokie kieliszki do szampana dostępne są na kolorowych nóżkach lub w wersji klasycznej. Dzięki temu każdy znajdzie pasujący do okazji lubwystroju jednorazowy kieliszek, który uświetni każdą zabawę.

Jednorazowe kieliszki do wina

Plastikowe kieliszki to nie tylko kieliszki do wódki czy szampana. Proponujemy także eleganckie kieliszki do wina w różnych kształtach i pojemnościach. Oferowane w naszym sklepie kieliszki  sprawdzą się zarówno do wina białego i czerwonego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką i wciąż rozbudowywaną o nowe produkty ofertą na kieliszki okazjonalne.

Jednorazowe kieliszki na każdą okazję

Jednorazowe kieliszki mają wiele zalet, które sprawiają, że coraz chętniej sięgamy po plastikowe zamienniki. Przede wszystkim można zabrać je sobą wszędzie – na piknik, do ogrodu czy wypad za miasto. Nie ma obaw o ich potłuczenie, a nawet jeśli się uszkodzą, wystarczy wymienić go na nowy. Kieliszki jednorazowe są tanie i pakowane po kilka, kilkanaście sztuk, dzięki czemu zawsze możemy mieć je w zapasie. Co więcej, są również lekkie i poręczne, więc zabieranie ich ze sobą nie przynosi żadnych kłopotów. Zmieszczą się do plecaka, damskiej torebki czy siatki na zakupy.

A co najważniejsze, są wytrzymałe i wyglądają bardzo efektownie. Nadają się idealnie do uczczenia wielu ważnych okazji, a toast wzniesiony odpowiednim rodzajem kieliszka, sprawia, że wszystko wygląda bardziej wzniośle i efektownie.

Podanie zaproszonym gościom wyjątkowych kieliszków jednorazowych, szczególnie gdy impreza odbywa się poza domem będzie dużym i przyjemnym zaskoczeniem. Szampan podany w wysokim kieliszku smakuje o wiele lepiej, tak samo jak ulubione wino, które teraz można wypić w eleganckim i stylowym naczyniu.