Rękawice bezpudrowe

Rękawice bezpudrowe są pozbawione środka pudrującego. Są one świetnym rozwiązaniem dla osób, u których zwykłe, sklepowe rękawice wywołują reakcje alergiczne.

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje rękawic bezpudrowych, które są wykonane z różnych materiałów. Są dostępne m.in. rękawice bezpudrowe nitrylowe, lateksowe, winylowe.

-       Rękawice bezpudrowe lateksowe są z pewnością najpopularniejszym wyborem — cechują się dużą elastycznością, jednocześnie są mniej odporne na rozerwania niż inne typy rękawic bezpudrowych. Ponadto osoby uczulone na lateks nie mogą z nich korzystać.

-       Rękawice bezpudrowe nitrylowe są bardziej odporne na przekłucia, mocniejsze, jednocześnie przy tym są mniej elastyczne. Ponadto oferują one dobre czucie trzymanych przedmiotów, dzięki temu, że ich ściany są cienkie — jest to cenione w obszarze medycznym.

-       Rękawice bezpudrowe winylowe wyróżniają się tym, że nie wchodzą w reakcję z tłuszczami. Dlatego świetnie sprawdzają się w przemyśle spożywczym albo podczas pracy z maszynami. Warto jednocześnie zauważyć, że rękawice bezpudrowe winylowe są znacznie mniej elastyczne niż lateksowe, czy też nitrylowe. To sprawia, że istotne jest odpowiednie dobranie rozmiaru rękawic bezpudrowych winylowych.

Jednocześnie warto zauważyć, że rękawice bezpudrowe przydadzą się nie tylko w firmach, zakładach produkcyjnych, czy też placówkach medycznych, ale również w gospodarstwach domowych. Zwłaszcza osoby, u których zwykłe rękawice wywołują reakcje alergiczne, powinny zainteresować się rękawicami bezpudrowymi.

29 produktów.