ROLKI KASOWE, CENY 31 produktów

W sklepie opakowanianawynos.pl znajdziesz także akcesoria niezbędne do prowadzenia własnej działalności. Proponujemy najbardziej popularne typy rolek kasowych, a także etykiety cenowe i ceny do metkownic. Cały czas w wielu sklepach ceny wypisywane są ręcznie na specjalnych etykietach cenowych. Najlepsze w tym celu są etykiety cenowe laminowane, które mogą być używane wielokrotnie - wystarczy zetrzeć spirytusem starą wartość i wpisać flamastrem nową. Innym rozwiązaniem są samoprzylepne etykiety cenowe, które sprawdzą się z kolei do oznaczania cen na półkach. Atrakcyjności może dodać umieszczenie etykietek na specjalnych szpilkach, które także mamy w swojej ofercie.

Bardzo praktycznym i szybkim rozwiązaniem, jest umieszczanie cen na produktach za pomocą metkownic. Etykietki cenowe przeznaczone do tych urządzeń zwinięte są rolki. Różnią się one kolorem i kształtem brzegu, który może być falowany albo prosty.

Natomiast żaden punkt sprzedaży nie może funkcjonować bez kasy i drukarki fiskalnej, a do każdej drukarki fiskalnej potrzebny jest specjalny papier, na którym drukowane będą paragony. Proponujemy rolki kasowe najpopularniejszych typów i wymiarów. Rolki chemiczne i ofsetowe nie cieszą się takim wzięciem, jak rolki termiczne, ale i tak znajdziesz w naszym sklepie przedstawicieli dwóch pierwszych grup. Największy wybór rodzajów rolek oferujemy wśród rolek termicznych. Dostępne są różne szerokości - od 27mm do 60mm. Jeśli czegoś brakuje lub nie możesz czegoś znaleźć, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a postaramy się znaleźć dogodne rozwiązanie. A poza tym: hurtowe ceny. Dla wszystkich.

ROLKI KASOWE, CENY  31 produktów