Rolki kasowe

W sklepie internetowym Opakowanianawynos.pl znajdziesz szeroką gamę praktycznych produktów, które przydadzą się w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Jeśli masz swój sklep, z pewnością przydadzą Ci się praktyczne rolki kasowe – u nas kupisz je w najlepszej cenie na rynku! Proponujemy najbardziej popularne typy rolek kasowych, które sprawdzą się w wielu typach kas fiskalnych. Wspólnie z pewnością znajdziemy produkt, który spełni Twoje wymagania! Naszym priorytetem od lat jest satysfakcja klientów i ich zadowolenie ze zrobionych u nas zakupów, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli mniejszych i większych firm (oraz klientów indywidualnych). Jesteśmy otwarci na pytania – chętnie pomożemy Ci wybrać produkt dostosowany do Twoich potrzeb, który spełni Twoje oczekiwania konsumenckie!

76 produktów.

Rolki kasowe w dobrej cenie

W naszej ofercie znajdują się nie tylko rolki kasowe, ale także etykiety cenowe i ceny do metkownic. Cały czas w wielu sklepach ceny wypisywane są ręcznie na specjalnych etykietach cenowych. Najlepsze w tym przypadku są etykiety cenowe laminowane, które mogą być używane wielokrotnie – wystarczy zetrzeć spirytusem starą wartość i wpisać flamastrem nową. Innym rozwiązaniem są samoprzylepne etykiety cenowe, które sprawdzą się z kolei do oznaczania cen na półkach. Atrakcyjności może dodać umieszczenie etykietek na specjalnych szpilkach, które także mamy w swojej ofercie. Bardzo praktycznym i szybkim rozwiązaniem jest umieszczanie cen na produktach za pomocą metkownic. Etykietki cenowe przeznaczone do tych urządzeń zwinięte są rolki. Różnią się one kolorem i kształtem brzegu, który może być falowany albo prosty.

Rolka kasowa – podstawa wyposażenia każdego sklepu

W sklepie internetowym Opakowanianawynos.pl nie mamy wątpliwości, że żaden punkt sprzedaży nie może funkcjonować bez kasy i drukarki fiskalnej. Idąc dalej, do każdej drukarki fiskalnej potrzebny jest specjalny papier, na którym drukowane będą paragony. Proponujemy wybrać praktyczne i ekonomiczne rolki kasowe najpopularniejszych typów i wymiarów. W naszej ofercie znajdują się również rolki chemiczne i offsetowe, które nie cieszą się takim zainteresowaniem jak rolki termiczne, ale i tak są u nas dostępne i możesz je u nas zamówić bez wychodzenia z domu. Przekonaj się, jak wygodne i komfortowe mogą być zakupy online, które można zrobić bezpośrednio z ulubionego fotela!

Staramy się nieustannie poszerzać naszą ofertę, aby jak najlepiej dopasować asortyment do Twoich potrzeb. Największy wybór rodzajów i modeli rolek oferujemy wśród rolek termicznych. Dostępne są różne szerokości – od 27 do 60 milimetrów. Jeśli według Ciebie w naszym asortymencie czegoś brakuje lub nie możesz czegoś znaleźć, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a my postaramy się znaleźć dogodne rozwiązanie, aby wszyscy byli zadowoleni.