Filtruj

Ręczniki papierowe

Na rynku dostępnych jest coraz więcej akcesoriów, które świetnie nadają się do sprzątania oraz drobnych porządków. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się nie tylko detergenty i mokre ściereczki, ale również ręczniki papierowe. To skuteczne przedmioty, umożliwiające staranne wytarcie zabrudzonych powierzchni. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, a przede wszystkim czyste wnętrze. Oferowane przez nas ręczniki papierowe są delikatne i przyjemne w dotyku. Ich chłonący wilgoć materiał zapewnia skuteczne czyszczenie zabrudzonych powierzchni. Doskonale chłoną wszelkie płynne zabrudzenia, a w połączeniu z odpowiednim detergentem usunął również zaschnięte plamy. Są wydajne i wytrzymałe.

16 produktów.

Ręcznik papierowy przemysłowy

Ręcznik papierowy przemysłowy charakteryzuje się wysoką chłonnością, a jego struktura jest niezwykle delikatna i miękka. Nie powoduje absolutnie żadnych smug oraz mikro zarysowań na czyszczonej powierzchni. To proste w użytkowaniu i niezawodne rozwiązanie, które z pełną odpowiedzialnością możemy polecić każdej osobie. Skutecznie i szybko usunie powstałe zabrudzenia. Sprawdzi się w domu, podczas codziennych porządków, a także na większych powierzchniach biurowych. Ręczniki dostępne w naszym asortymencie są stworzone do powszechnego stosowania. Gruba warstwa zapewnia dobrą jakość. Doskonale nadają się do zabrudzeń po wodzie, bądź oleju.

Ręczniki papierowe składane

Ręczniki papierowe składane wykorzystywane są także w publicznych toaletach czy w restauracjach. Uważane są za najbardziej higieniczny sposób suszenia rąk. Można je znaleźć także w przychodniach, szpitalach, gabinetach medycznych i kosmetycznych. Oprócz tego są powszechnie wykorzystywane przez różnego rodzaju podmioty, firmy oraz instytucje, ponieważ są znacznie tańsze od klasycznych ściereczek oraz ręczników i nie generują dodatkowych kosztów utylizacji. Po ich wykorzystaniu, wystarczy je wyrzuć do śmietnika i cały problem znika. W naszej ofercie ręczniki składane są objęte dobrą ceną – 150 listków cena waha się w granicach 2,15 do 2,55 zł. Wysokość ceny jest podyktowana wyborem konkretnego modelu.

Ręczniki papierowe zz to wygodne i szybkie użytkowanie. Miękkie w dotyku, doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Pakowane w kartonie – 20 opakowań po 200 sztuk wystarczą na długo. Ich wysoka wydajność idzie w parze z atrakcyjną ceną. Ich wymiary są dopasowane do większości podajników. Ręczniki zz to doskonały sposób na utrzymanie czystości i standardu higieny w dużych przestrzeniach – sprawdzą się w biurowcach oraz lokalach gastronomicznych.

Ręczniki papierowe na rolce

Dostępne w naszej ofercie modele mają różną fakturę, a klienci mogą wybierać najwygodniejszy sposób użytkowania. Posiadamy wiele różnorodnych i wygodnych w użytkowaniu form – ręczniki papierowe na rolce, składane, jak i w pojedynczych listkach. Idealnie nadaje się dla firm, ale również mają zastosowanie gospodarstwach domowych. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy, że znajdziecie w niej produkty odpowiadające wszystkim Waszym indywidualnym potrzebom.