Filtruj

Ręczniki papierowe

Na rynku dostępnych jest coraz więcej akcesoriów, które świetnie nadają się do sprzątania oraz drobnych porządków. W takiej sytuacji najlepiej sprawdzają się nie tylko detergenty i mokre ściereczki, ale również ręczniki papierowe. To skuteczne przedmioty, umożliwiające staranne wytarcie zabrudzonych powierzchni. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią sobie wygodę, a przede wszystkim czyste wnętrze. Oferowane przez nas ręczniki papierowe są delikatne i przyjemne w dotyku. Ich chłonący wilgoć materiał zapewnia skuteczne czyszczenie zabrudzonych powierzchni. Doskonale chłoną wszelkie płynne zabrudzenia, a w połączeniu z odpowiednim detergentem usunął również zaschnięte plamy. Są wydajne i wytrzymałe.

34 produktów.

Ręcznik papierowy przemysłowy

Ręcznik papierowy przemysłowy charakteryzuje się wysoką chłonnością, a jego struktura jest niezwykle delikatna i miękka. Nie powoduje absolutnie żadnych smug oraz mikro zarysowań na czyszczonej powierzchni. To proste w użytkowaniu i niezawodne rozwiązanie, które z pełną odpowiedzialnością możemy polecić każdej osobie. Skutecznie i szybko usunie powstałe zabrudzenia. Sprawdzi się w domu, podczas codziennych porządków, a także na większych powierzchniach biurowych. Ręczniki dostępne w naszym asortymencie są stworzone do powszechnego stosowania. Gruba warstwa zapewnia dobrą jakość. Doskonale nadają się do zabrudzeń po wodzie, bądź oleju.

Ręczniki papierowe składane

Ręczniki papierowe składane wykorzystywane są także w publicznych toaletach czy w restauracjach. Uważane są za najbardziej higieniczny sposób suszenia rąk. Można je znaleźć także w przychodniach, szpitalach, gabinetach medycznych i kosmetycznych. Oprócz tego są powszechnie wykorzystywane przez różnego rodzaju podmioty, firmy oraz instytucje, ponieważ są znacznie tańsze od klasycznych ściereczek oraz ręczników i nie generują dodatkowych kosztów utylizacji. Po ich wykorzystaniu, wystarczy je wyrzuć do śmietnika i cały problem znika. W naszej ofercie ręczniki składane są objęte dobrą ceną – 150 listków cena waha się w granicach 2,15 do 2,55 zł. Wysokość ceny jest podyktowana wyborem konkretnego modelu.

Ręczniki papierowe zz to wygodne i szybkie użytkowanie. Miękkie w dotyku, doskonale sprawdzają się w wielu sytuacjach. Pakowane w kartonie – 20 opakowań po 200 sztuk wystarczą na długo. Ich wysoka wydajność idzie w parze z atrakcyjną ceną. Ich wymiary są dopasowane do większości podajników. Ręczniki zz to doskonały sposób na utrzymanie czystości i standardu higieny w dużych przestrzeniach – sprawdzą się w biurowcach oraz lokalach gastronomicznych.

Ręczniki papierowe na rolce

Dostępne w naszej ofercie modele mają różną fakturę, a klienci mogą wybierać najwygodniejszy sposób użytkowania. Posiadamy wiele różnorodnych i wygodnych w użytkowaniu form – ręczniki papierowe na rolce, składane, jak i w pojedynczych listkach. Idealnie nadaje się dla firm, ale również mają zastosowanie gospodarstwach domowych. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. Gwarantujemy, że znajdziecie w niej produkty odpowiadające wszystkim Waszym indywidualnym potrzebom.

Ręcznik papierowy przemysłowy

            Nasza oferta dotyczy niezwykle chłonnych oraz wytrzymałych ręczników papierowych, które są wyjątkowo miękkie oraz delikatne. Ich struktura oraz materiał z jakiego są wykonane powodują, że szybko oraz skutecznie usuwają powstałe zabrudzenia oraz osuszają dłonie i powierzchnie z wody oraz innych płynów. Ręczniki papierowe są uniwersalne, dlatego idealnie sprawdzą się w gospodarstwach domowych, biurach, hotelach, warsztatach oraz wielu innych miejscach. Ręczniki papierowe są produktem ekologicznym, nie powodującym reakcji alergicznych.

Ręczniki papierowe składane – idealny produkt dla każdej branży

Ręczniki papierowe składane, wykorzystywane są najczęściej w toaletach publicznych, barach, restauracjach, szpitalach, gabinetach medycznych oraz wszędzie tam gdzie dbałość o higienę jest na najwyższym poziomie. Uniwersalny rozmiar ręczników papierowych sprawia, że pasują do niemal każdego dozownika dostępnego na Polskim rynku. Niski koszt zakupu oraz późniejszej utylizacji powoduje zmniejszenie wydatków firmy. Ręczniki papierowe produkowane są z masy papierniczej, która powstała w skutek recyklingu, co powoduje również zwiększoną dbałość o środowisko. Ponadto w tradycyjnych ściereczkach zbierają się bakterie oraz inne drobnoustroje, które nie są dobre dla zdrowia. Ręczniki papierowe to zatem nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również przyrody i zwiększona dbałość o higienę.

Ręczniki papierowe na rolce

            Ręczniki papierowe na rolce na stałe zagościły w wielu domach oraz firmach. Szeroki wybór proponowanych przez nas produktów powoduje, że każdy może znaleźć coś dla siebie. Ręczniki papierowe wykonane są z kilku warstw, dzięki czemu są bardzo chłonne oraz wytrzymałe. Ponadto produkty tego typu są bardzo miękkie, co powoduje, że nie porysują delikatnych powierzchni. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu. Gwarantujemy, że każdy znajdzie produkt dostosowany do indywidualnych potrzeb.