lub zamów telefonicznie
+48 41 34 62 058Ręczniki ZZ białe Welmax Specjal 150szt
Kod: 54-017
573 sztuk w magazynie sztuk w magazynie
Ręcznik papierowy składany Z-Z. Cena brutto za 1 opakowanie (150 sztuk).
Opis
Ręczniki papierowe składane
Białe ręczniki papierowe Welmax Specjal składane ZZ są ekonomiczne i praktyczne. Dodatkowo wyglądają bardzo estetycznie i są przyjemne w dotyku. Dzięki temu chętnie używane są w publicznych toaletach do osuszania rąk. Ręczniki są bardzo chłonne i już jeden listek wystarczy do wytarcia wody z dłoni. Wysoka absorbcja wody sprawia, że ręczniki często wykorzystywane są przez firmy sprzątającego oraz obsługę restauracji. Pomagają zachować czystość i nienaganny wygląd miejsca pracy.
Białe dwuwarstwowe ręczniki papierowe wykonane z celulozy przeznaczone są do użytkowania w pomieszczeniach o podwyższonych wymaganiach jakościowych i estetycznych.
| Materiał | Celuloza |
| Kolor | Biały |
| Wymiary przed rozłożeniem | 25x10,5 cm |
| Wymiary po rozłożeniu | 25x21 cm |
| Gramatura | 34 g/m2 |
| Liczba warstw | 2 |
| Liczba sztuk w opakowaniu | 150 sztuk |
| Liczba opakowań w kartonie zbiorczym producenta | 20 opakowań po 150 szt (3000 listków) |
| Minimum logistyczne | 1 opakowanie (150 sztuk) |
Pytania i odpowiedzi
Opinie (0)
Chwilowo nie możesz polubić tej opinii
Napisz swoją opinię
Opinia została wysłana
Twoja opinia nie może zostać wysłana
Ręcznik mini Perfecto 40m 6 rolek 359031
Czyściwo Horeca 1080/16 260m 1szt
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 38,95 zł
Czyściwo śr. 26cm 150m II gatunek 2szt
Ręcznik papierowy Perfecto 60m 1rolka 359060
Ręcznik papierowy Almusso Classico 2szt
Ręczniki ZZ szare 200szt
Ręcznik 2050 celuloza biały dwuwarstwowy 50m 1szt
Ręczniki ZZ białe celuloza B4000C 200szt P-X
Ręczniki Auto Cut CH-150 białe dwuwarstwowe 150m 6szt
Ręczniki ZZ białe Katrin 20x200szt 35311
Ręcznik papierowy Decor 60m II gatunek 4szt
Ręczniki ZZ zielone 200szt
Ręczniki ZZ białe celuloza Welmax 150szt
Ręczniki ZZ białe Perfecto Easy Open 22x23cm 150szt 3590711
Najniższa cena w ciągu 30 dni: 2,94 zł
Ręczniki Z-Z Horeca Comfort+ 150szt
Kubek papierowy Enjoy Plastic Free ODR 250ml 50szt
Wieczko z trzciny cukrowej 90mm 50szt
Papier toaletowy Almusso Camilla 9szt
Taśma dwustronna Smart 25mmx10m 1szt
Miska Kraft 0% Plastic 750ml Ø150mm 50szt
Folia aluminiowa 0,8kg 29cm 1szt 259016
Mediclean 311 Foam pianka czyszcząco-odkamieniająca 500ml
Kurczak Box duży 220x120x75 100szt


























