Kubki papierowe

Żadna impreza czy wydarzenie nie obejdzie się bez dobrze dobranej zastawy stołowej. W sytuacjach, w których zapraszamy dużą liczbę osób, albo planujemy jedzenie i picie na świeżym powietrzu, najlepszym wyborem będą talerze i kubki papierowe. To doskonała alternatywa dla szklanych naczyń, które mogą się łatwo potłuc, są dość ciężkie i mało kto posiada ich na tyle dużą liczbę, aby wystarczyło dla dużej grupy gości. Wbrew pozorom, taka opcja nie musi być nieestetyczna czy mało elegancka. Wśród naczyń wykonanych z tego tworzywa znajdziemy wiele ładnie, schludnie i estetycznie wyglądających modeli. Nasza oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do osób indywidualnych.

76 produktów.

Wszechstronność zastosowań i uniwersalność jednorazowych kubków do napojów zimnych i gorących, spowodowały że dziś trudno wyobrazić sobie bez nich codzienne życie. Są niemal wszędzie, od stacji benzynowych począwszy, przez bary, kawiarnie, restauracje po wydarzenia kulturalne, sympozja i kongresy. Wszędzie, gdzie sprzedawana jest kawa na wynos, tam znajdą się i kubeczki jednorazowe. Degustacja w markecie? Tam trafią kubki degustacyjne o niewielkiej pojemności. Wizyta u stomatologa? Pod ręką zawsze jest papierowy kubeczek z płynem do przepłukania ust. Herbata na stacji benzynowej często sprzedawana jest w grubszych kubkach o podwójnych ściankach. Piwo na koncercie? Ze względów bezpieczeństwa zamiast w szkle, będzie w plastikowym kuflu. Woda w trakcie amatorskiego biegu? Zawsze w kubkach jednorazowych. Spotykamy je niemal na każdym kroku, ich największą zaletą i jednocześnie wadą jest jednorazowość.

Wygodne, lekkie i dobre dla środowiska – kubki papierowe

W przypadku gorących napojów najlepiej sprawdzą się modele o grubszej strukturze i ze specjalnym wieczkiem, posiadającym otwór do picia. Takie produkty często wykorzystywane są na stacjach benzynowych i w restauracjach z napojami oraz jedzeniem na wynos. Kubki papierowe wcale nie muszą być nudne – w naszej ofercie znajdują się zarówno typowe, białe modele, jak i kolorowe, z różnymi, zachęcająco wyglądającymi napisami, grafiką lub logiem. Oprócz tego sprzedajemy specjalne uchwyty, które pozwalają zabrać na raz więcej niż jeden napój, a także tekturową opaskę, dzięki której trzymanie gorącej herbaty czy kawy nie będzie już problemem.

Sklep online z kubkami papierowymi. Jednokolorowe, zdobione, różne kształty i wzory

Co więcej, takie rozwiązanie jest zdecydowanie bardziej ekologiczne niż np. naczynia wykonane z plastiku. Tektura jest materiałem całkowicie odnawialnym, który można poddawać recyklingowi. Wybierając takie rozwiązanie, ograniczamy szkodliwość dla środowiska, nie wytwarzając nieprzetwarzalnych odpadów. Nic dziwnego, że to właśnie kubki papierowe cieszą się największym powodzeniem. To właśnie ten rodzaj naczyń jednorazowych spotkamy najczęściej w różnych punktach oferujących napoje, m.in. na stacjach benzynowych i w barach szybkiej obsługi.

Sklep opakowanianawynos.pl oferuje szeroki wybór naczyń tekturowych. Znajdziesz u nas zarówno tacki, talerze, jak i miski. Wszystkie opcje dostępne są w różnych rozmiarach i wzorach. Wiele z nich posiada również dodatkowe zdobienia w postaci koloru, napisów lub grafik. Na indywidualne zamówienie nadrukujemy na nich Twoje logo lub nazwę firmy. Sprawdź nasze talerze i kubki papierowe – z pewnością znajdziesz idealny produkt odpowiadający Twoim potrzebom!

Nieprzemakalne kubki papierowe

Kubki wykonane z papieru mogą przez długi czas mieć kontakt z wodą. W środku powleczone są najczęściej tworzywem PLA czyli bioplastikiem lub są wykonane z nieprzemakalnego papieru. Kubki papierowe gwarantują wysoką szczelność i wygodę użytkowania bez obaw o rozlanie czy poparzenie. Szczególnie jeśli do gorących napojów dodamy pasujące wieczka oraz tekturowe opaski.

Kubki papierowe można używać przy wielu okazjach, dlatego do wyboru jest tak wiele wzorów. Kubki można używać do gorących i zimnych napojów. Po użyciu wystarczy wyrzucić je do odpowiedniego pojemnika na papier.

Kubki jednokolorowe i z nadrukiem

W zależności od potrzeb można wybrać kubki jednokolorowe, najczęściej białe lub brązowe oraz kolorowe kubki z nadrukiem. W naszym sklepie internetowym posiadamy kubki specjalnie dopasowane pod kawę oraz z uniwersalnymi nadrukami pod każdy napój.

Wszystkie nasze kubki posiadają specjalne atesty pozwalające na ich kontakt z żywnością. Papierowe kubki nie wpływają na smak i zapach napojów, a także dobrze utrzymują temperaturę.