Bezpieczne płatności

Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

W naszym sklepie możesz wygodnie, szybko i bezpiecznie opłacić swoje zamówienie przez szybki przelew online za pośrednictwem BlueMedia lub Tpay. Płatność online zapewnia natychmiastowy transfer środków pieniężnych do sprzedawcy. Dzięki temu możliwa jest błyskawiczna realizacja zamówienia. Możesz także zapłacić kartą płatniczą, poprzez BLIKa lub za pomocą portfeli elektronicznych. Nad bezpieczeństwem transakcji czuwa Blue Media.

Bezpieczeństwo

Wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS, zabezpieczonym certyfikatem, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania.

Przelew bankowy online

Wybierz swój bank z listy dostępnych. Po dokonaniu wyboru kanału płatności, panel przeniesie Cię do strony logowania banku.

Zaloguj się do banku i wykonaj przelew online. Po poprawnym zaksięgowaniu wpłaty otrzymasz potwierdzenie na podany podczas płatności adres e-mail. Przelewy online księgowane są natychmiastowo.

Płatność elektroniczna kodem QR

Płatność kodem QR to jedna z najszybszych i najwygodniejszych metod płatności na rynku. Mobilność technologi sprawia, że ma ona większy potencjał niż klasyczna płatność internetowa.

Wybierz aplikację mobilną swojego banku, zeskanuj wygenerowany kod i gotowe. Masz do wyboru aż 8 aplikacji mobilnych banków. Szybkie przelewy zapewniają natychmiastową realizację zamówienia.

Płatności kartą

Dzięki Zintegrowanej Bramce Płatności Kartami możesz dokonać zapłaty bezpośrednio na stronie sklepu, bez konieczności przekierowywania na kolejne podstrony.

Dostępne formy płatności:

Karty płatnicze:
* Visa
* Visa Electron
* Mastercard
* MasterCard Electronic
* Maestro

Zwrot środków

W przypadku wystąpienia konieczności zwrotu środków, sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.