Filtruj

Koperty na fast food

Jedzenie typu fast food cechuje się tym, że klient otrzymuje je szybko od złożenia zamówienia. Dlatego duże znaczenie ma tutaj każdy etap przygotowania posiłku klienta, w tym również zapakowania go do odpowiedniego opakowania. Warto zauważyć, że ludzie składający zamówienia w restauracjach szybkiej obsługi często biorą jedzenia na wynos. Dlatego opakowania, koperty na fast food powinny być również wygodne do tego, żeby korzystać z nich w biegu.

Są one świetną alternatywą dla klasycznych pudełek, czy też innych opakowań na fast food. Jedzenie podane w kopertach na fast food jest bardzo wygodne dla klientów, ponieważ umożliwiają wygodną konsumpcję jedzenia w każdej sytuacji np. idąc, czy też jadąc samochodem.

41 produktów.

Duży wybór kopert na fast food

W ofercie naszej firmy znajdziesz różnego rodzaju koperty na fast food. Posiadamy duży wybór produktów w tej kategorii. Znajdziesz u nas m.in:

  •      Torebki na hamburgery
  •      Torebki na kebaby
  •      Torebki do frytek
  •      Torebki na zapiekanki
  •      Torebki na kurczaka
  •      Torebki na hot-dogi

Oczywiście koperty na fast food, które znajdziesz w naszej firmie, są dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz dostosować rozmiar opakowania do porcji jedzenia, którą planujesz podać.

Wszystkie koperty na fast food są sprzedawane w ilościach po kilkaset sztuk — dzięki temu cena za pojedynczą torebkę jest bardzo niska. To pozwala podawać przygotowane jedzenie w dobrej jakości opakowaniach przy zachowaniu niskiej i konkurencyjnej ceny.

W razie pytań związanych z kopertami na fast food lub innymi produktami z naszego asortymentu zachęcamy do kontaktu. Profesjonalni konsultanci pomogą Ci podjąć decyzje, które będą najlepsze dla twojego biznesu.

Papierowe opakowanie na frytki

Frytki są nieodmiennie jedną z najpopularniejszych pozycji w barach szybkiej obsługi, pubach i przydrożnych budkach gastronomicznych. Wydawanie frytek na wynos dzięki papierowym rożkom nie jest kłopotliwe zarówno w ich zapakowaniu jak i późniejszym jedzeniu. Papier pokryty jest specjalną powłoką, która nie pozwala tłuszczowi przesiąknąć, przez co można zachować czyste ręce podczas spożywania frytek. Opakowania dostępne są w różnych rozmiarach, a w każdym z nich mieści się założona gramatura. Dzięki temu nie musimy już odmierzać każdej porcji frytek – wystarczy wypełnić nimi odpowiednią wielkość koperty.

Zapakuj wygodnie kebab lub hamburgera

Pszenne bułki wypełnione soczystym mięsem, warzywami i sosem również potrzebują odpowiedniego opakowania. Kwadratowe, papierowe koperty sklejone na dwóch bokach zapewnią wygodne jedzenie hamburgerów i kebabów w bułce. Papier chroni przed oparzeniami i wyciekającymi sosami, przez co podczas jedzenia ręce i ubranie pozostaną czyste. Jest to szczególnie ważne, gdy klienci wybierają jedzenie na wynos i zjadają je podczas spaceru czy drogi do pracy lub domu. Papierowe opakowania dostępne są w różnych rozmiarach i wzorach, dzięki czemu możemy wybrać koperty uniwersalne lub dopasowane do hamburgerów czy kebabu.

Ho-dogi i zapiekanki w apetycznych i wygodnych opakowaniach

Długie bułki z parówką czy chrupiące zapiekanki najlepiej będą prezentowały się w długich kopertach, które zapewnią również wygodne jedzenie. W naszej ofercie posiadamy opakowania do zapiekanek, hot-dogów klasycznych i hot-dogów francuskich. Różne wzory i napisy pozwolą dopasować je do wybranego dania. Polecamy również uniwersalne białe koperty bez napisu.

Złociste kurczaki z rożna

Kurczaki z rożna potrzebują specjalnych opakowań, które pozwolą wygodnie zanieść je do domu. Specjalne koperty wykonane z foliowanego papieru zapewnią ochronę przed wyciekającym tłuszczem. Dodatkowo dostępne są opakowania z nadrukiem oraz białe, w które można zapakować całego kurczaka lub pojedyncze udka. W naszym sklepie oferujemy także torebki metalizowane, które pomagają na dłużej utrzymać ciepło.

Torebki papierowe do dań na wynos  

Polecamy również torebki papierowe białe i brązowe do pakowania dań na wynos. Dostępne w wielu różnych rozmiarach pozwolą zapakować dania fast-food oraz całe zestawy obiadowe. Papierowa torebka jest ekologiczna i wytrzymała. Dodatkowo można po niej pisać, co pozwala na zapisanie zamówienia i adresu. Z pewnością pomoże to uniknąć pomyłek przy wydawaniu posiłków, a estetyczne opakowanie będzie miłym akcentem pysznego obiadu.