Koperty na fast food

Jedzenie typu fast food cechuje się tym, że klient otrzymuje je szybko od złożenia zamówienia. Dlatego duże znaczenie ma tutaj każdy etap przygotowania posiłku klienta, w tym również zapakowania go do odpowiedniego opakowania. Warto zauważyć, że ludzie składający zamówienia w restauracjach szybkiej obsługi często biorą jedzenia na wynos. Dlatego opakowania, koperty na fast food powinny być również wygodne do tego, żeby korzystać z nich w biegu.

Są one świetną alternatywą dla klasycznych pudełek, czy też innych opakowań na fast food. Jedzenie podane w kopertach na fast food jest bardzo wygodne dla klientów, ponieważ umożliwiają wygodną konsumpcję jedzenia w każdej sytuacji np. idąc, czy też jadąc samochodem.

40 produktów.

Duży wybór kopert na fast food

W ofercie naszej firmy znajdziesz różnego rodzaju koperty na fast food. Posiadamy duży wybór produktów w tej kategorii. Znajdziesz u nas m.in:

  •      Torebki na hamburgery
  •      Torebki na kebaby
  •      Torebki do frytek
  •      Torebki na zapiekanki
  •      Torebki na kurczaka
  •      Torebki na hot-dogi

Oczywiście koperty na fast food, które znajdziesz w naszej firmie, są dostępne w różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz dostosować rozmiar opakowania do porcji jedzenia, którą planujesz podać.

Wszystkie koperty na fast food są sprzedawane w ilościach po kilkaset sztuk — dzięki temu cena za pojedynczą torebkę jest bardzo niska. To pozwala podawać przygotowane jedzenie w dobrej jakości opakowaniach przy zachowaniu niskiej i konkurencyjnej ceny.

W razie pytań związanych z kopertami na fast food lub innymi produktami z naszego asortymentu zachęcamy do kontaktu. Profesjonalni konsultanci pomogą Ci podjąć decyzje, które będą najlepsze dla twojego biznesu.