Rękawice jednorazowe

Szukasz wysokiej jakości rękawic jednorazowych? W ofercie naszej firmy znajdziesz rękawice jednorazowe, które są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Bez względu na to, czy potrzebujesz rękawic do swojego gabinetu medycznego, piekarni, czy też po prostu potrzebne Ci są rękawice jednorazowe w domu, to w naszej ofercie znajdziesz odpowiednie produkty.

39 produktów.

Posiadamy bardzo duży wybór rękawic jednorazowych. W ofercie naszej firmy znajdziesz m.in.:

Klasyczne jednorazowe rękawice lateksowe bezpudrowe — wykonane są z kauczuku naturalnego. Są wykorzystywane często w branży medycznej, ponieważ zapewniają ochronę przed krwiopochodnymi patogenami, a dodatkowo są uważane za bardzo wygodne.

Rękawice nitrylowe bezpudrowe, które cechują się atrakcyjną ceną i wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Przy tym rękawiczki nitrylowe posiadają właściwości antyalergiczne, dzięki temu mogą z nich korzystać bez obaw osoby z alergią. Ten rodzaj rękawic jest też chętnie stosowany w przemyśle spożywczym, ponieważ nie reaguje z tłuszczami.

- Rękawice winylowe — są również bardzo popularne w branży medycznej, ponieważ dobrze chronią przed środkami chemicznymi i płynami ustrojowymi. Warto jednocześnie zauważyć, że rękawice winylowe są znacznie mniej elastyczne niż rękawice lateksowe i nitrylowe. Dlatego też duże znaczenie ma odpowiednie dobranie rozmiaru.

Rękawice foliowe — Zapewniają mniejszą ochronę niż pozostałe typy rękawiczek, dlatego też są wykorzystywane głównie do kontaktu z żywnością, albo jakichś domowych prac.

Wybierz odpowiednie rękawice jednorazowe dla siebie

Oczywiście wyżej wymieniliśmy tylko kilka, najpopularniejszych rodzajów rękawic jednorazowych. Oferta naszej firmy jest bardzo rozbudowana i dlatego z całą pewnością znajdziesz odpowiedni rodzaj rękawic bez względu na to, czy działasz w branży medycznej, spożywczej, czy też potrzebujesz rękawic jednorazowych do domu.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Jeżeli jesteś właścicielem firmy i potrzebujesz regularnych dostaw rękawic jednorazowych albo innych produktów, to koniecznie skontaktuj się z nami.