Pojemniki na sałatki - jednorazowe pojemniki na sałatkę

Lubisz jeść zdrowo? W takiej sytuacji z pewnością przydadzą Ci się jednorazowe pojemniki na sałatkę. Są one świetną alternatywą dla klasycznych pojemników — nie musisz ich myć, ponieważ po wykorzystaniu po prostu je wyrzucasz, a kolejnego dnia wykorzystujesz kolejny jednorazowy pojemnik na sałatkę.

Takie rozwiązanie z pewnością sprawdzi się w przypadku osób zapracowanych, które mają wiele rzeczy do zrobienia. Warto zauważyć, że korzystanie z różnych pojemników na sałatkę, to nie tylko oszczędność czasu, ale też komfort jedzenia. Pojemniki plastikowe będą przechodzić zapachem, przez co kolejne sałatki w nich umieszczone mogą nie smakować tak dobrze. W przypadku pojemników na sałatkę jednorazowych takie zagrożenie nie występuje, ponieważ po wykorzystaniu pojemnika wyrzucisz go.

113 produktów.

Pojemniki na sałatkę dla firm

Oczywiście nasze pojemniki na sałatkę są też skierowane do firm cateringowych, lokali gastronomicznych i każdego przedsiębiorstwa, które potrzebuje tego typu pojemników. Oferujemy duży wybór jednorazowych pojemników na sałatkę, dzięki temu z pewnością uda Ci się znaleźć w naszej ofercie pojemniki, które zaspokoją potrzeby twoje i twoich klientów.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko jednorazowe pojemniki na sałatkę, ale również akcesoria do nich i jednorazowe sztućce. Dzięki temu możesz kupić wszystko, czego potrzebujesz do swojej firmy, w jednym miejscu.

Szczelne i praktyczne pojemniki na sałatki

Zapakowanie sałatek często jest dość kłopotliwe. Sałatki posiadają różne sosy, czasem bardzo płynne i tłuste, przez co pojemnik musi być szczelny. Dobre zabezpieczenie przed przeciekaniem sprawia również, że sałatka na dłużej zachowuje świeżość. Najczęściej wybierane są przezroczyste, plastikowe opakowania jednorazowe z pokrywkami, które chronią sałatkę przed wylaniem i nieestetycznym wyglądem. Bezbarwny pojemnik ma jeszcze jedną zaletę – widać w nim zawartość, a kolorowa sałatka prezentuje się bardzo apetycznie.

Pojemniki na sałatki do domu, przedsiębiorstw i gastronomii

Pojemniki na sałatki sprawdzą się do masowego pakowania posiłków w przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz w sklepach ogólnospożywczych, gdzie często sałatki obiadowe sprzedawane są na wagę. Bardzo lekkie opakowanie nie wpływa na ogólną wagę produktu, a szczelne zamknięcie sprawi, że klient bez problemu doniesie zakupy do domu.

Opakowania na sałatki to niezbędnik każdego lokalu gastronomicznego, gdzie wydawane są dania na wynos lub dowóz. Wygodny w użyciu pojemnik sprawi, że sałatka zostanie dostarczona w całości, a warzywa i owoce będą wyglądać świeżo i smacznie.

Różne rodzaje opakowań na sałatki

W naszym sklepie posiadamy 3 rodzaje pojemników na sałatki: papierowe, plastikowe oraz wykonane z trzciny cukrowej. Pojemniki plastikowe zapewnią najwyższą szczelność i możliwość przechowywania w lodówce przez długi czas. Za to opakowania wykonane z papieru lub trzciny cukrowej są ekologiczne i biodegradowalne, co doceniają klienci mający na uwadze dobro środowiska.

W zależności od potrzeb, możemy wybierać również w rozmiarach i kształtach. Zamykane lub zgrzewane pojemniki na sałatki można użyć także do zup i innych płynnych oraz półpłynnych posiłków. Warto posiadać kilka rodzajów i rozmiarów opakowań, aby do każdego posiłku móc dobrać ten odpowiedni.

Szeroka oferta pojemników na sałatki dostępna w naszym sklepie zapewnia nieograniczone możliwości wyboru. Posiadamy hurtowe ceny już od minimalnych ilości.