Naczynia papierowe — wygodne i ekologiczne

Szukasz naczyń papierowych, które idealnie uzupełnią twój arsenał na różnego rodzaju imprezach, przyjęciach, czy też spotkaniach? Naczynia papierowe sprawdzą się na wszystkich uroczystościach, gdzie zbiera się więcej osób. Zwłaszcza jeżeli jest to mniej formalne spotkanie.

Dużą zaletą wykorzystania naczyń papierowych jest to, że korzystanie z nich jest znacznie wygodniejsze. Możesz zabrać nawet kilkaset naczyń jednorazowych bez żadnych problemów — nie zajmują one dużo miejsca, są lekkie. Dlatego przygotowanie spotkania nawet dla kilkudziesięciu osób staje się proste.

Ponadto po spotkaniu nie ma problemu z brudną zastawą. Naczynia papierowe można po prostu wyrzucić. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i praktyczne rozwiązanie.

Należy tu również podkreślić, że naczynia papierowe są wykonane z bardziej przyjaznego dla środowiska materiału niż talerze plastikowe. Dlatego wszystkie osoby ceniące sobie dbanie o naszą planetę mogą bez obaw używać naczyń plastikowych.

138 produktów.

Naczynia papierowe na każdą okazję

Warto zauważyć, że w naszym sklepie znajdziesz naczynia papierowe na każdą okazję. Znajdziesz tu klasyczne, małe talerzyki papierowe, których średnica wynosi 15 cm. Natomiast największe z klasycznych, płaskich talerzy papierowych mają średnicę aż 42 cm. Oprócz tego znajdziesz też talerze kwadratowe, tacki papierowe, oraz głębokie talerze papierowe.

To wszystko sprawia, że z naczynia papierowe mogą zastąpić praktycznie całą zastawę na przyjęciu, czy też imprezie. Sprawdzą się one niezależnie od tego, czy organizujesz ognisko lub grilla, gdzie każdy będzie potrzebował po prostu jakiegoś talerzyka, żeby położyć kiełbaskę, czy też organizujesz przyjęcie, gdzie będą normalne dania, desery i inne potrawy.

Naczynia papierowe sprawdzą się również na różnych wyjazdach, gdzie będziesz chciał zjeść coś innego niż tylko kanapkę, natomiast branie zastawy będzie niemożliwe. Naczynia papierowe zajmują bowiem mało miejsca, są lekkie, natomiast po wykorzystaniu możesz je wyrzucić. Dlatego sprawdzają się one świetnie w podróży.

Papierowe talerzyki nie tylko na grilla

Papierowe naczynia jednorazowe kojarzą się nam najczęściej z organizowanymi grillami i ogniskami. Oczywiście jest w tym wiele prawdy, ponieważ papierowe talerze są wręcz niezastąpione przy takich okazjach. Szczególnie, że do wyboru jest mnóstwo rodzajów talerzyków – okrągłe, prostokątne i kwadratowe. A każdy z nich dostępny jest również w kilku rozmiarach, dzięki czemu z pewnością każdy znajdzie idealną zastawę na grilla.

Papierowe talerzyki są również doskonałe na imprezach firmowych czy miejskich. Można podawać na nich przekąski, frytki, kiełbaski, a także dania obiadowe. Są również świetne do ciast i deserów.

Można używać ich także na domówkach, szczególnie gdy gospodarz posiada dość ograniczoną liczbę talerzy lub nie ma ochoty po każdej zjedzonej przekąsce myć talerzyków wszystkich zaproszonych gości. Papierowe talerzyki świetnie zastąpią ceramiczne, a dodatkowo po zabrudzeniu można je po prostu wyrzucić do kosza i wymienić na nowe.

Papierowe kubki do kawy

Jednorazowe, papierowe kubki do kawy doskonale nadają się do do zimnych i ciepłych napojów. Można serwować w nich kawę, herbatę, gorącą czekoladę, wodę czy soki. Kubki, mimo iż są wykonane z papieru, nie przemakają i nie rozmiękają. Dodatkowo nie wpływają na smak i zapach napojów.

Kubki można kupić w wielu różnych rozmiarach i wzorach, które zostały stworzone z myślą o estetyce i przyjemnych dla oczu kolorach. Dodatkowo kubki świetnie sprawdzą się do wydawania napojów na wynos, jeśli tylko dołączy się do nich pasujące wieczko, które zapobiega rozlewaniu się napojów podczas transportu.

Talerze z trzciny cukrowej

Kolejną ciekawą propozycją są ekologiczne talerze z trzciny cukrowej. Wytwarzane są z pulpy trzciny cukrowej, dzięki czemu są biodegradowalne, a ich produkcja z odpadów roślinnych sprawia, że wykorzystujemy całą roślinę, co pozytywnie wpływa na stan środowiska naturalnego.

Naczynia z pulpy to między innymi talerzyki, tacki, miski i pojemniki na zupy. Cały przekrój talerzy zapewni możliwość użycia ich do każdego rodzaju jedzenia.