Filtruj

Materiał
Tworzywo
Kolor

Tacki tekturowe — szeroki asortyment, różne wymiary

Szukasz dobrej jakości tacek tekturowych? W ofercie naszej firmy znajdziesz różnego rodzaju tacki tekturowe, które sprawdzą się w wielu sytuacjach.

37 produktów.

Dlaczego warto mieć tacki tekturowe?

Tacki tekturowe to rodzaj zastawy jednorazowej, którą z pewnością przyda się praktycznie każdej osobie. Jeżeli np. planujesz zorganizować przyjęcie albo większe spotkanie znajomych, to tacki tekturowe pozwolą Ci przygotować jedzenie bez używania tradycyjnej zastawy. To jest o wiele wygodniejsze rozwiązanie, ponieważ dzięki temu nie będziesz musiał tyle zbywać po spotkaniu.

Warto zauważyć, że koszt tacek tekturowych jest niewielki, dlatego też każda osoba, która chce może sobie pozwolić na zakup tacek tekturowych nawet w dużych ilościach. Dzięki temu będzie można mieć pewność, że zastawy nie zabraknie i goście na spotkaniu będą mieli cały czas, na czym jeść.

Tacki tekturowe w lokalach gastronomicznych

Tacki tekturowe sprawdzą się świetnie również w lokalach gastronomicznych. Zwłaszcza w lokalach szybkiej obsługi, gdzie podawanie jedzenia na tackach tekturowych jest wygodne i praktyczne.

Dzisiaj coraz częściej w biznesie liczy się szybkość obsługi klienta, a wykorzystanie tacek tekturowych i innego rodzaju zastawy jednorazowej usprawnia funkcjonowanie lokalu gastronomicznego.

Tekturowe tacki na grilla

Wytrzymałe, wygodne i lekkie tacki tekturowe idealnie sprawdzają się na imprezy w plenerze. Nawet całe opakowanie tacek zajmuje bardzo niewiele miejsca, a ich waga jest znikoma. Dzięki temu możemy zabierać je ze sobą w każde miejsce, gdzie organizowany jest grill czy ognisko. Tacki dostępne są w kilku rozmiarach, dzięki czemu możemy wybrać idealną wielkość. Papierowe tacki świetnie sprawdzą się do serwowania kiełbasek z grilla i innych gorących przysmaków. Talerzyki są bezpieczne w kontakcie z żywnością, również tą zdjętą prosto z ognia. Pod wpływem wysokiej temperatury nie wytwarzają szkodliwych dla zdrowia substancji, nie roztapiają się i nie zmniejszają swojej wytrzymałości.

Doskonałe na każdą okazję

Tekturowe tacki to najlepsze rozwiązanie w przypadku imprez organizowanych na zewnątrz lub w miejscach, gdzie nie ma dostępu do ceramicznej zastawy stołowej. Mają też inną ważną zaletę: po  zabawie nie powstaje góra naczyń do mycia, bo tacki papierowe po użyciu można po prostu wyrzucić do kosza.

Tacki sprawdzą się do serwowania zimnych i ciepłych przekąsek. Ich biały kolor i estetyczny wygląd doskonale sprawdzają się na każdym pikniku i zabawie na zewnątrz.