Filtruj

Odpowiednik rozmiaru rękawic

Woreczki foliowe - duży wybór i rozsądne ceny

Woreczki foliowe są niezbędnym wyposażeniem każdego domu. Dzięki nim możesz bardzo łatwo zapakować np. jedzenie do pracy. W domu woreczki foliowe znajdą wiele innych zastosowań. Chcesz coś zamrozić? Wystarczy, że włożysz to do woreczka foliowego. Potrzebujesz posegregować coś albo przewieźć coś niewielkiego? Znów prosty woreczek foliowy się przyda.

Woreczki foliowe mają tak wiele zastosowań, ponieważ są odporne na uszkodzenia. Oczywiście każda osoba bez problemu jest w stanie taki woreczek rozerwać, jednak jeżeli nie robisz tego celowo, to woreczki foliowe przetrwają bardzo dużo. A przy tym są bardzo lekkie i nie zajmują dużo miejsca.

Warto zauważyć, że istnieją różne rodzaje woreczków foliowych. W naszej ofercie oprócz klasycznych torebek znajdziesz m.in. torebki foliowe z klipsem i woreczki zamykane. Warto wykorzystywać je, zwłaszcza gdy chcesz szczelnie przechowywać żywność np. podczas mrożenia.

61 produktów.

Woreczki foliowe dla biznesu

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, który prowadzi własną działalność, to też z pewnością przydadzą Ci się woreczki foliowe. Zwłaszcza jeżeli prowadzisz własny sklep — klienci są dzisiaj przyzwyczajeni do nielimitowanego dostępu do woreczków foliowych. Warto im go udostępnić, ponieważ te woreczki są bardzo praktyczne w wykorzystaniu i umożliwiają szybkie i wygodne pakowanie produktów.

Jeżeli prowadzisz własny sklep, market, albo inny biznes i potrzebujesz stałych dostaw woreczków foliowych, to skontaktuj się z nami.

Woreczki na pieczywo i warzywa

Pakowanie produktów sypkich oraz żywności takiej jak owoce, warzywa czy pieczywo wymaga wyposażenia sklepu w odpowiednie woreczki foliowe. W zależności od rodzaju produktu, jego wagi oraz gabarytu polecamy woreczki o różnych grubościach i wielkościach.

W sklepach samoobsługowych ze względu na zachowanie higieny warto wybrać woreczki na rolce o uniwersalnym rozmiarze. Dzięki temu nie musimy martwić się o dopasowanie rozmiaru woreczka do każdego z produktów.

Worki foliowe bez odrywania

Specjalne woreczki foliowe HDPE oraz LDPE dostępne w wielu różnych rozmiarach to świetna propozycja zarówno do sklepów jak i gospodarstw domowych. Aż 1000 lub 100 sztuk w opakowaniu wystarczy na bardzo długi czas. Woreczki doskonale sprawdzą się do pakowania żywności. Wytrzymała folia zapewni ochronę przed rozerwaniem czy przedziurawieniem. Woreczki mogą być również używane do pakowania drugiego śniadania.

Większe rozmiary woreczków foliowych mogą być zamiennikiem rękawiczek jednorazowych, co doskonale sprawdzi się w sklepach samoobsługowych.

Woreczki foliowe w gospodarstwie domowym

Paczka woreczków foliowych powinna znajdować się w każdym domu. Woreczki doskonale nadają się do przechowywania pieczywa, chroniąc je przed wysuszeniem. Dodatkowo są bardzo wygodne do pakowania kanapek do szkoły czy do pracy. W woreczkach można również przechowywać wędliny, sery i inne produkty, które chowamy w lodówce. Są bardzo uniwersalne i bezpieczne w kontakcie z żywnością każdego rodzaju. Do domu szczególnie polecamy specjalne woreczki śniadaniowe. Dla osób często korzystających z woreczków foliowych proponujemy opakowania o zwiększonej ilości sztuk.

Torebki strunowe do szybkiego pakowania

Torebki strunowe to bardzo uniwersalny produkt, który przydaje się w każdym miejscu. Posiadają szybkie i wygodne zamknięcie, a wykonanie z wytrzymałej folii pozwala na ich wielorazowość. Woreczki dostępne są w wielu rozmiarach, dzięki czemu możemy zapakować do nich bardzo wiele przedmiotów. Świetnie sprawdzają się do przechowywania produktów sypkich, ale również wielu innych rzeczy, takich jak drobne akcesoria biurowe, monety, luźne karteczki czy przedmioty, które chcemy wygodnie posegregować.