Filtrowanie

Producent

SERWETKI 97 produktów

Pięknie nakryty stół to znak rozpoznawczy każdej gospodyni domowej, dla której istotne są detale oraz szczegóły wpływające na finalny efekt uroczystego posiłku. Zastawa, sztućce i pachnące potrawy tylko dopełniają całości. Jednak podczas jedzenia różnego rodzaju przekąsek i dań głównych, domownikom i gościom mogą przydać się również papierowe se...

Pięknie nakryty stół to znak rozpoznawczy każdej gospodyni domowej, dla której istotne są detale oraz szczegóły wpływające na finalny efekt uroczystego posiłku. Zastawa, sztućce i pachnące potrawy tylko dopełniają całości. Jednak podczas jedzenia różnego rodzaju przekąsek i dań głównych, domownikom i gościom mogą przydać się również papierowe serwetki. Sprawdzą się nie tylko podczas posiłków przy stole, ale także podczas imprezy na świeżym powietrzu. Serwetki papierowe to higieniczny sposób na utrzymanie dłoni oraz ust w nienagannej czystości. Charakteryzują się chłonnością i skuteczne usuwają wszelkie zabrudzenia, dlatego sprawdzają się również w roli materiału, którym można wytrzeć wszelkie zabrudzenia ze stołu takie jak np. plamy po sosie. W naszej opinii serwetki papierowe to produkt, który powinien znajdować się w każdym domu, stołówce oraz punkcie świadczącym usługi gastronomiczne.

Jeżeli znalazłeś się na tej podstronie, jesteśmy przekonani, że serwetki papierowe są produktem niezbędnym również Tobie. Nasz internetowy sklep spełni wszystkie Twoje wymagania, ponieważ w swojej ofercie posiadamy zróżnicowany i bogaty asortyment w niezwykle atrakcyjnych cenach. Serwetki papierowe, które oferujemy naszym Klientom są nie tylko praktyczne, ale także bardzo estetyczne. Jeżeli organizujesz imprezę firmową lub przyjęcie dla większej liczby gości, to serwetki muszą być ich nieodłącznym elementem. Dzięki temu unikniesz zabrudzeń, a Twoi goście będą czuć się bardziej komfortowo. Oferujemy serwetki kilkuwarstwowe, w różnych wzorach i kolorach. Z pewnością kupisz u nas produkt odpowiadający wszystkim Twoim spersonalizowanym potrzebom.

rozwiń opis

SERWETKI 97 produktów

Podkategorie

  • Białe

    Serwetki białe, gastronomiczne, dostępne w różnych wymiarach, z brzegiem równym bądź ząbkowanym.

  • Kolorowe

    Serwetki kolorowe, gładkie, dostępne w różnych opakowaniach. 

  • Ozdobne

    Serwetki jednorazowe, ozdobne, z różnymi wzorami i na różne okazje.