Filtruj

Spinki do taśm pp

Prowadzisz magazyn? A może jesteś właścicielem sklepu lub restauracji? Wszędzie tam, gdzie następują procesy pakowania, przy wykorzystaniu taśm spinających przydadzą się spinki do taśm pp. Zapewniają one szybkie oraz właściwe połączenie takich taśm.

Spinki do taśm pp przydadzą się zarówno przy pakowaniu małych kartonów, jak i dużych palet przemysłowych. Oczywiście należy pamiętać o wybraniu odpowiednich spinek do taśm pp.

Spinki do taśm pp mogą być wykorzystywane zarówno gdy pakowanie odbywa się ręcznie, jak i wtedy gdy wykorzystywany jest napinacz.

7 produktów.

Wysokiej jakości spinki do taśm pp

W naszej ofercie każdy znajdzie wysokiej jakości spinki pp, które cechują się dobrą wytrzymałością, dzięki czemu spełniają swoje zadanie i odpowiednio zabezpieczają ładunki.

Warto zauważyć, że nasz sklep oferuje dwa rodzaje spinek do taśm pp:

  •      Spinki druciane — są bardzo uniwersalne i łatwe w wykorzystaniu. Można je wykorzystywać zarówno podczas pakowania ręcznego, jak i tam, gdzie wykorzystywany jest napinacz.
  •      Spinki blaszane — do ich wykorzystania potrzebny będzie napinacz. Są bardzo wytrzymałe i wyróżniają się świetną jakością wykonania, co gwarantuje bezpieczeństwo towaru podczas transportu.

Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj spinek do taśm pp sprawdzi się w twojej firmie, to możesz skontaktować się z nami — nasi konsultanci z przyjemnością pomogą Ci wybrać odpowiednie spinki dopasowane do twoich potrzeb.