Filtruj

Torby biodegradowalne

            Torby biodegradowalne produkowane ze skrobi roślinnej, to ekologiczna alternatywa dla plastikowych reklamówek. Dzięki takiemu rozwiązaniu, mamy pewność, że środowisko jest bezpieczne, ponieważ tego typu produkty rozłożą się w 100%, nie pozostawiając po sobie śladu.

 

5 produktów.

Torby biodegradowalne 5 produktów

Torby biodegradowalne – idealne na zakupy

            Biodegradowalne torby są bardzo wytrzymałe, mają praktyczne uchwyty, a ich wygląd nie różni się zbytnio od plastikowych torebek. Bardzo łatwo możemy do nich zapakować zakupy lub używać jako małe worki na śmieci. Reklamówki są wykonane ze skrobi oraz folii PBAT (alternatywy dla LDPE), dzięki czemu mogą mieć bezpośredni kontakt z żywnością. Ponadto torebki nie zawierają żadnych metali ciężkich, ani innych szkodliwych substancji zagrażających środowisku naturalnemu.

Norma ekologiczna

            Torebki biodegradowalne posiadają certyfikat „OK Compost Industrial”, który mówi o tym, że reklamówki nadają się do kompostowania przemysłowego.  Czas rozkładu wynosi około 9 tygodni. Ponadto torebki spełniają wszelkie normy ekologiczne. Reklamówki biodegradowalne należy wyrzucać do brązowych kontenerów, przeznaczonych na biośmieci.