Wysokiej jakości taśmy PVC

Taśmy PVC są wykonane z polichlorku winylu. Materiał ten jest wytrzymały i lekki. Dzięki temu taśmy PVC są często wykorzystywane przy pakowaniu palet, czy też podczas zamykania większych opakowań.

Warto zauważyć, że taśmy PVC są odporne na rozciąganie wzdłużne — dzięki temu pudełka zamknięte taśmami PVC są zamknięte szczelnie. Ma to również znaczenie podczas zabezpieczania np. produktów na paletach. Dzięki wykorzystaniu taśmy PVC można mieć pewność, że produkty są zabezpieczone odpowiednio i nie będą przesuwać się podczas transportu.

Kolejną zaletą płynącą z wykorzystania taśm PVC jest to, że można je rozrywać ręcznie bez używania ostrzy, lub nożyczek. Ułatwia to wykorzystywanie taśm w praktyce, ponieważ wystarczy opanować technikę rozrywania taśmy, co pozwala szybko i wygodnie zapakować rzeczy.

Taśmy PVC przydadzą się oczywiście w firmach transportowych, sklepach. Jednocześnie powinny się nimi zainteresować również osoby prywatne, zwłaszcza osoby, które planują przeprowadzkę. Taśmy PVC pomogą im zabezpieczyć kartony z rzeczami. Warto zauważyć, że cena dobrych taśm PVC nie jest duża, natomiast bardzo ułatwią one przeprowadzkę.

12 produktów.

Wysokiej jakości taśmy PVC

Tsśmy PVC to nieodłączny element procesu pakowania. Wytrzymała i praktyczna w użyciu taśma PVC ułatwi pakowanie paczek i produktów sypkich. Taśma bardzo silnie łączy, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo transportu. Dodatkowo przy stosowaniu ze specjalnymi dyspenserami zapewni szybkie i łatwe zaklejanie woreczków foliowych i innych opakowań. Dostępna jest w różnych szerokościach, a także w wersji kolorowej i bezbarwnej.

Kolorowe taśmy PVC

Taśmy PVC mają wiele zalet. Pomimo swojej wysokiej wytrzymałości bez problemu można rozerwać ją ręcznie, bez pomocy nożyczek czy innych ostrzy. Dodatkowo jest odporna na wilgoć i można po niej pisać, co zdecydowanie sprawdza się przy opisywaniu paczek. Co więcej, dostępna jest w wielu różnych kolorach, dzięki czemu jeszcze prościej można oznaczać opakowania.

Taśmy PVC do cukierni i piekarni

Taśmy PVC z klejem na bazie kauczuku (solvent) świetnie sklejają papier i folie. Przez to bardzo często stosowane są do pakowania pieczywa i wyrobów cukierniczych. Po zaklejeniu opakowania taśmą mamy pewność, że zawartość nie wysypie się, a klienci bez problemu zaniosą zakupy do domu.