Pojemniki do zgrzewania

Jeżeli szukasz alternatywy dla typowych opakowań styropianowych, ten rodzaj produktu jest dla Ciebie. Pojemniki do zgrzewu to najnowsza generacja opakowań dla branży gastronomii. Są bezpośrednimi następcami standardowych pudełek styropianowych. Opakowania tego typu wykonane są z polipropylenu, co nadaje im elastyczności i wytrzymałości. Nadają się doskonale do pakowania ciepłych dań na wynos. Najlepiej sprawdzają się przy wykorzystaniu technologii zgrzewania – folia zabezpieczająca jest zgrzewana z brzegami pojemnika za pomocą specjalnego urządzenia w momencie, gdy jedzenie znajduje się już wewnątrz. Wiąże się to jednak z kosztem zakupu lub wynajęcia specjalnego sprzętu.

50 produktów.

Wysokiej jakości pojemniki do zgrzewania

Pojemniki do zgrzewania wymagają zastosowania odpowiedniego urządzenia, jednak dla niezdecydowanych dostępne są także przykrywki do tego rodzaju opakowań. Należy jednak pamiętać, że takie wieczka nie zapewniają takiej szczelności jak folia połączona z pojemnikiem. Analogicznie jak w wypadku opakowań styropianowych, pudełka tego typu również są jedno-, dwu- lub trzykomorowe. Podział na komory sprawia, że potrawy zamknięte wewnątrz nie mieszają się ze sobą wzajemnie. Ponadto, dostępne są opakowania na zupę, co jest szczególnie wygodne w przypadku serwowania zup na wynos. Oferujemy również folię do zgrzewu, a na indywidualne zamówienie – także przeznaczone do tego urządzenia.

Pojemniki do zgrzewu – trwałe, estetyczne i wygodne w użytkowaniu

Taki rodzaj opakowania sprawdzi się idealnie wszędzie tam, gdzie serwuje się dania na wynos lub na dowóz. W dobie, gdy klienci mają szeroki dostęp do różnego rodzaju restauracji i fast-foodów, temperatura dostarczanego dania i jego forma mają ogromne znaczenie. Warto zadbać więc o zastosowanie najwyższej jakości oprawy, która będzie funkcjonalna. Styropian to jedna z opcji, jednak znacznie bardziej nowoczesną i wygodną formą są produkty wykonane z polipropylenu. Pojemniki do zgrzewu są świetnym izolatorem ciepła, a także wyglądają wyjątkowo elegancko.

W naszej ofercie znajdują się modele w różnych wielkościach i o zróżnicowanych ilościach komór. Wszystkie pakujemy w formie zestawów po 40 lub 50 sztuk. Dodatkowo oferujemy specjalnie dostosowane wieczka. Atrakcyjna cena i szeroki wybór sprawiają, że zdecydowanie warto skorzystać z usług właśnie naszego sklepu. Oprócz tego, zapewniamy też szybką dostawę. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami i składania zamówień!