Filtruj

Taśma ściągająca
Kolor
Producent

Wysokiej jakości worki HDPE

Worki HDPE są wykonane z folii polietylenowej. Są one cieńsze niż worki LDPE, które również znajdziesz w naszej ofercie, jednak pomimo to cechują się bardzo dużą wytrzymałością. To oznacza, że worki HDPE nie będą się rwać i niszczyć.

W ofercie naszego sklepu znajdziesz różnego rodzaju worki HDPE m.in. torebki, worki foliowe, które świetnie sprawdzą się podczas pakowania różnych produktów. Tego typu worki są chętnie wykorzystywane zwłaszcza przez supermarkety oraz piekarnie do pakowania żywności. Umożliwiają bowiem proste, szybkie i wygodne pakowanie klientów. Dodatkowo mogą być one udostępnione na wygodnej rolce, na której mieści się wiele worków HDPE.

Oczywiście w ofercie naszej firmy znajdziesz też inne worki HDPE. Należy zwrócić uwagę przede wszystkim na worki HDPE na śmieci. Są one wytrzymałe i świetnie sprawdzą się tam, gdzie produkuje się wiele śmieci.

Warto kupić worki HDPE w naszym sklepie, ponieważ oprócz tych worków znajdziesz w naszej ofercie również inne produkty, które z pewnością przydadzą Ci się, jeżeli prowadzisz własną firmę. Ponadto w razie pytań związanych z woreczkami HDPE lub innymi produktami możesz się skontaktować z naszym działem obsługi klienta.

11 produktów.