Worki 20l HDPE żółte z uszami 30 szt

Worki na odpady HDPE z uszami 20 L.

80-004

Nowy produkt

Produkt chwilowo niedostępny

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1,96 zł

Cena zawiera podatek VAT

1,96 zł za rolka

Przedpłata od15,00zł

Pobranie od17,00zł

Worki sanitarne 

Żółte worki z uszami na odpady o pojemności 20l sprawdzą się w każdym domowym i biurowym koszu. Są wytrzymałe, odporne na rozerwania i estetyczne. Dodatkowo dzięki specjalnym uszom można je szybko i łatwo zawiązać. Takie wiązanie ułatwia wynoszenie zapełnionego worka, zapobiega wydostawaniu się nieprzyjemnych zapachów, a także późniejszemu rozsypaniu śmieci w pojemniku zbiorczym.

Worki wykonane zostały z folii HDPE o zwiększonej wytrzymałości dla bezpieczeństwa i wygody użytkowania. W jednej rolce znajduje się 30 sztuk worków o pojemności 20l. Worki świetnie sprawdzą się w łazience, kuchni i biurze. Żółty kolor przeznaczony jest do odpadów plastikowych i metalowych, ale z powodzeniem można używać ich do innych rodzajów śmieci.


Prezentujemy funkcjonalne i niezawodne żółte worki na odpady o pojemności 20 litrów, doskonale nadające się do użycia w domu czy biurze. Te worki z uszami, które są zarówno wytrzymałe, jak i estetyczne, stanowią nieocenione wsparcie w codziennym utrzymaniu czystości.

Wyjątkowe uszy naszych worków zapewniają łatwość wiązania, co przekłada się na szybkość i wygodę przy wynoszeniu zapełnionych worków. Bez obaw o nieprzyjemne zapachy czy rozsypujące się śmieci - dzięki solidnemu wiązaniu, nasze worki skutecznie zabezpieczają zawartość, ułatwiając jednocześnie jej bezproblemowe przeniesienie do pojemnika zbiorczego.

Worki wykonane są z mocnej folii HDPE, co zapewnia ich wytrzymałość i odporność na rozerwania. Każda rolka zawiera 30 worków o pojemności 20 litrów, co umożliwia długotrwałe i nieprzerwane użytkowanie. Worki doskonale sprawdzą się w różnych środowiskach, takich jak łazienka, kuchnia czy biuro.

Nasze żółte worki z uszami są zazwyczaj dedykowane do odpadów plastikowych i metalowych, jednak ich uniwersalność pozwala na użycie do innych rodzajów odpadów. Wybór naszych worków to pewność niezawodności i wygody w każdym aspekcie gospodarowania odpadami. Niezależnie od Twoich potrzeb, nasze worki na odpady dostarczą Ci efektywnych i higienicznych rozwiązań, które ułatwią codzienne utrzymanie czystości.

Materiał Polietylen o dużej gęstości i podwyższonej wytrzymałości  (HDPE)
KolorŻółty
Pojemność 35 l
Sposób wiązaniaUszy
Ilość sztuk1 rolka (50 worków)
Ilość rolek w opakowaniu zbiorczym20
Minimum logistyczne 1 rolka

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

Inne produkty w tej kategorii