Filtruj

Pudrowanie

Rękawice winylowe

W ofercie naszego sklepu znajdziecie Państwo atrakcyjne rozwiązanie dla osób nadwrażliwych na lateks. Rękawice winylowe są tańsze niż nitrylowe, ale również bardzo dobrze sprawdzają się jako produkt przeznaczony do użytku medycznego i diagnostycznego. Atutem rękawiczek winylowych jest ich niska cena. Skutecznie chronią przed zabrudzeniami i stanowią barierę dla bakterii i wirusów. Rękawice winylowe to doskonały wybór podczas codziennych czynności takich jak sprzątanie. Chronią skórę rąk nie tylko przed zabrudzeniem, ale także kontaktem ze stosowanymi, silnymi detergentami. Dzięki nim dłonie nie ulegają wysuszeniu ani nie są popękane – można cieszyć się ich wyglądem nawet po całodniowym czyszczeniu mieszkania. Ich użyteczność dobrze sprawdzi się również w branży hotelarskiej, gastronomicznej, a także stomatologicznej.

10 produktów.

Szeroki wybór rękawic winylowych

W naszej ofercie rękawice winylowe są dostępne we wszystkich rozmiarach – S, M oraz L. Każdy zainteresowany asortymentem bez problemu dopasuje ich wielkość do swojej ręki. Dodatkowo materiał, z którego są wykonane odznacza się dobrą elastycznością i rozciągliwością, dzięki czemu samoistnie dostosuje się do kształtu dłoni. W naszym sklepie rękawice są one pakowane po 100 sztuk, dzięki czemu wystarczą na długi czas. W zależności od indywidualnych preferencji proponujemy modele pudrowe oraz bezpudrowe, dostępne w kolorze białym lub niebieskim. Materiał, z którego są wykonane jest bezpieczny dla skóry wrażliwej. To dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy dbają o bezpieczeństwo, a także wygląd dłoni.

Rraktyczne i wielofunkcyjne zastosowanie rękawic winylowych

Rękawice winylowe są również polecane osobom, które pracują w branży chemicznej lub budowlanej. Doskonale sprawdzą się również dla osób zajmujących się recyklingiem. Specyfika tych zawodów wymusza częsty kontakt z nieznanymi substancjami, brudnymi przedmiotami oraz powierzchniami. Ochrona dłoni jest w tym przypadku obowiązkowa. Proponowane przez nas produkty to bezpieczeństwo przed stycznością z niebezpiecznymi podmiotami. Nasze rękawice dobrze sprawdzą się również w przemyśle spożywczym. Stanowią dobrą barierę między dłonią a trzymanym produktem. Z racji swojej dosyć delikatnej struktury nie będą krępowały ruchów, swobodnie można w nich chwytać różnego typu przedmioty. Nie powodują podrażnień ani otarć. Są dobrym, bezpiecznym rozwiązaniem dla osób, których skóra jest podatna na alergie.

Rękawice winylowe – bezpieczeństwo użytkowania oraz skuteczna ochrona przed zanieczyszczeniami

Rękawice ochronne to dobre rozwiązanie niezbędne w branży fryzjerskiej. Nałożone na dłonie doskonale ochronią je przed zabrudzeniami z farby i silnymi substancjami, które wchodzą w skład kosmetyków do koloryzacji. Są odporne na działanie takich substancji jak: tłuste oleje, smary, lakiery oraz różnego rodzaju tłuszcze.