Filtruj

Rodzaj

Rękawice foliowe

Rękawice foliowe - lekkie i proste rozwiązanie ochronne. Szybkie i wygodne w użyciu, pasują praktycznie na każdą rękę. W naszym sklepie internetowym Opakowanianawynos oferujemy Państwu szeroki wybór tych produktów – w różnych rozmiarach – S, M oraz L. Produkty te dobrze układają się na dłoni i chronią przed przedostaniem się bakterii i mikroorganizmów. Te drobnoustroje nie są widoczne gołym okiem, dlatego tak ważne staje się zabezpieczenie przed nimi wrażliwej skóry dłoni. Jednorazowe rękawice foliowe są pakowane po 100 lub 50 sztuk. Założone na dłonie nie ślizgają się i zapewniają swobodę ruchów. Produkt ten jest często wykorzystywany w salonach kosmetycznych, podczas zabiegów upiększających dłonie, np. nakładanie parafiny. Najczęściej są spotykane w neutralnej, przezroczystej barwie.

5 produktów.

Praktyczne rękawice foliowe

Nasze rękawice są również dobrym uzupełnieniem domowych akcesoriów do sprzątania. Warto mieć je pod ręką, kiedy czyścimy silnie zabrudzone powierzchnie. Tworzą one lekką powłokę, dzięki której zarazki z czyszczonej powierzchni nie przedostaną się na nasze ręce. Po zakończeniu domowych porządków skóra naszych dłoni nie jest przesuszona i popękana. To dobre rozwiązanie szczególnie dla osób, które źle reagują na kontakt z kurzem i różnego rodzaju środkami czyszczącymi.

Dostępne w ofercie naszego internetowego sklepu rękawice foliowe charakteryzują się również tym, że są uniwersalne. Można je swobodnie wkładać i zdejmować – zawsze pasują. Dobrze sprawdzą się jako ochrona przed wilgocią i zanieczyszczeniami. Dla osób, które dbają o zachowanie porządku, mogą być bardzo przydatne podczas spacerów z psem. Innym, domowym wykorzystaniem jest ochrona dłoni podczas czyszczenia kuwet lub klatek gryzoni.

Duży wybór rozmiarów rękawic foliowych

Należy pamiętać, że rękawice foliowe tworzą delikatną, cienką warstwę ochronną, dlatego nie powinny być wykorzystywane podczas czynności, w których występuje kontakt z silnie żrącymi substancjami. W takich wypadkach lepiej jest zabezpieczyć dłonie grubszą warstwą – tego typu produkty również są do nabycia w naszym sklepie. Zachęcamy do zapoznania się z resztą naszego asortymentu.

Rękawice foliowe cieszą się szczególnie dużą popularnością w sklepach spożywczych, a także na stacjach paliw. Ich celem jest higieniczne zabezpieczenie produktu – są umieszczane obok stoisk z pieczywem i warzywami. Tworzą delikatną, ale bardzo skuteczną warstwę pomiędzy wybieranym produktem a skórą dłoni. Również podczas tankowania pojazdów chronią przed zabrudzeniem rąk. Kolejnym zastosowaniem produktu jest zabezpieczenie skóry rąk podczas zajęć ogrodowych. W trakcie przesadzania roślin rękawice zabezpieczą paznokcie przed przedostaniem się pod nie okruchów ziemi.