Filtruj

Rodzaj
Materiał
Tworzywo

Sztućce jednorazowe kolorowe - świetna alternatywa dla klasycznych rozwiązań

Potrzebujesz sztućce jednorazowe, jednak szukasz czegoś co będzie wyglądać inaczej niż sztućce dostępne w zwykłych hipermarketach? Nasza firma ma przyjemność zaproponować sztućce jednorazowe kolorowe.

Sztućce kolorowe sprawdzą się świetnie, gdy chcesz czymś zaskoczyć osoby, które zapraszasz na spotkanie, lub przyjęcie. Oprócz klasycznych sztućców jednorazowych kolorowych znajdziesz w naszej ofercie również eleganckie sztućce kolorowe. Wyróżniają się one nie tylko kolorem, ale również jakością wykonania. Na szczególną uwagę zasługują sztućce metalizowane, które wyglądają znacznie lepiej niż zwykłe sztućce jednorazowe.

2 produktów.

Sztućce jednorazowe kolorowe - postaw na oryginalność

Sztućce kolorowe są świetną propozycją nie tylko dla osób prywatnych, ale też dla lokali gastronomicznych, ponieważ biznes wyróżnia się dzięki temu że firma oferuje coś więcej niż klasyczne, białe sztućce jednorazowe. Sztućce kolorowe są też bardzo atrakcyjne dla dzieci, warto o tym pomyśleć jeżeli twój lokal gastronomiczny dociera ze swoją ofertą do rodzin z dziećmi.

Z całą pewnością jeżeli chcesz wyróżnić swój lokal gastronomiczny na tle konkurencji, to zastanów sie nad kupieniem sztućców jednorazowych kolorowych. Są one dobrą i niedrogą alternatywą dla klasycznych sztućców. W dzisiejszych czasach warto inwestować w takie detale, ponieważ budują one ogólny wizerunek marki.

Jeżeli masz jakieś pytania odnośnie sztućców jednorazowych kolorowych, albo innego produktu z naszej oferty to skontaktuj się z nami.

Drewniane sztućce ekologiczne

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór sztućców drewnianych, które zapewnią wygodę podczas jedzenia  poza domem. Idealnie sprawdzają się na grillach, ogniskach, piknikach i innych imprezach plenerowych. Posiadamy sztućce podstawowe, takie jak noże, łyżki, łyżeczki i widelce, ale także widelczyki do ciast oraz do frytek, mieszadełka do napojów i patyczki do lodów. Sztućce drewniane można używać zarówno do zimnych jak i bardzo gorących potraw. Są trwałe i wyglądają niezwykle estetycznie.

Polecamy również drewniane wykałaczki pakowane pojedynczo lub w pojemnikach zbiorczych. Dodatkowo na grillu nie może zabraknąć pysznych szaszłyków, które można nadziać na specjalne,  długie patyczki, które posiadamy również w wersji bambusowej.

Sztućce plastikowe jednorazowe

Trwałe i wygodne sztućce plastikowe są niezawodne na każdej imprezie, gdzie nie ma możliwości użycia stalowych sztućców. Są tanie i lekkie, dzięki czemu można zabrać je ze sobą i mieć zapas dla każdego uczestnika pikniku. Sztućce plastikowe dostępne są w różnych wariantach: klasyczne białe i przezroczyste, sztućce kolorowe a także w wersji premium. Widelce,noże i łyżki premium wykonane są ze wzmocnionego tworzywa, a dodatkowo wyglądają niezwykle atrakcyjne.

Kolorowe sztućce świetnie nadają się na kinderparty czy inne imprezy okazjonalne. Z pewnością rozweselą każdą zabawę, a różnokolorowa zastawa stołowa będzie doskonałą dekoracją stołu.