Talerze papierowe — wygodne i ekologiczne

Szukasz talerzyków papierowych, które idealnie uzupełnią twój arsenał na różnego rodzaju imprezach, przyjęciach, czy też spotkaniach? Talerze papierowe sprawdzą się na wszystkich uroczystościach, gdzie zbiera się więcej osób. Zwłaszcza jeżeli jest to mniej formalne spotkanie.
Dużą zaletą wykorzystania talerzyków papierowych jest to, że korzystanie z nich jest znacznie wygodniejsze. Może zabrać nawet kilkaset talerzyków jednorazowych bez żadnych problemów — nie zajmują one dużo miejsca, są lekkie. Dlatego przygotowanie spotkania nawet dla kilkudziesięciu osób staje się proste.
Ponadto po spotkaniu nie ma problemu z brudną zastawą. Talerzyki papierowe można po prostu wyrzucić. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i praktyczne rozwiązanie.
Należy tu również podkreślić, że talerze papierowe są wykonane z bardziej przyjaznego dla środowiska materiału niż talerze plastikowe. Dlatego wszystkie osoby ceniące sobie dbanie o naszą planetę mogą bez obaw używać talerzy plastikowych.

68 produktów.

Talerze papierowe na każdą okazję

Warto zauważyć, że w naszym sklepie znajdziesz talerzyki papierowe na każdą okazję. Znajdziesz tu klasyczne, małe talerzyki papierowe, których średnica wynosi 15 cm. Natomiast największe z klasycznych, płaskich talerzy papierowych mają średnicę aż 42 cm. Oprócz tego znajdziesz też talerze kwadratowe, tacki papierowe, oraz głębokie talerze papierowe.
To wszystko sprawia, że z talerze papierowe mogą zastąpić praktycznie całą zastawę na przyjęciu, czy też imprezie. Sprawdzą się one niezależnie od tego, czy organizujesz ognisko lub grilla, gdzie każdy będzie potrzebował po prostu jakiegoś talerzyka, żeby położyć kiełbaskę, czy też organizujesz przyjęcie, gdzie będą normalne dania, desery i inne potrawy.
Talerzyki papierowe sprawdzą się również na różnych wyjazdach, gdzie będziesz chciał zjeść coś innego niż tylko kanapkę, natomiast branie zastawy będzie niemożliwe. Talerze papierowe zajmują bowiem mało miejsca, są lekkie, natomiast po wykorzystaniu możesz je wyrzucić. Dlatego sprawdzają się one świetnie w podróży.

Ekologiczne talerze papierowe do uniwersalnego zastosowania

Jednorazowe talerze papierowe  mają szereg zalet, które sprawiają, że są tak popularne w każdym gospodarstwie domowym, na imprezach masowych oraz w punktach gastronomicznych. Przede wszystkim są ekologiczne, wytwarzane z surowców odnawialnych i nie powodują zaśmiecania środowiska. Talerze te, wbrew pozorom są również bardzo wytrzymałe i bez obaw można zjeść na nich obiad czy dania z grilla.

Można używać ich do gorących i zimnych potraw. Talerze papierowe nie wytwarzają żadnych szkodliwych substancji pod wpływem temperatury, ani rodzaju żywności.

Talerze okrągłe, kwadratowe i prostokątne

W zależności od potrzeb, w naszym sklepie można wybrać talerze o różnych kształtach. Na dania obiadowe najczęściej wybierane są talerze okrągłe, które świetnie zastępują porcelanowe talerze w plenerze lub na imprezach domowych. Bardziej nowatorskim rozwiązaniem może być podanie posiłku na talerzu kwadratowym. Sprawdzi się on również na przekąski i przystawki. Prostokątne tacki można używać do serwowania frytek, kiełbasek z grilla czy szaszłyków.

Wszystkie rodzaje talerzy papierowych posiadamy w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością można dopasować je do swoich potrzeb.

Talerze papierowe na imprezy i grille

Talerze papierowe najczęściej kojarzą się z daniami z grilla i przyrożnymi barami. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby używać ich także w domu podczas imprez z dużą liczbą gości. Mają one wiele zalet – są tanie, kupowane po kilkadziesiąt sztuk, nie tłuką się i nie trzeba ich myć. Żaden z gości z pewnością nie poczuje się obrażony, a gospodarz nie będzie musiał się martwić, że nie ma wystarczająco dużej zastawy stołowej. Talerze papierowe po użyciu można po prostu wyrzucić i nie trzeba ich myć po każdej przekąsce.