Filtruj

Materiał

Kolorowe słomki papierowe jako alternatywa dla plastiku

Ekologiczne słomki jednorazowe są doskonałą alternatywą dla swoich plastikowych odpowiedników. Wykonane w całości z papieru, są całkowicie biodegradowalne, a dodatkowo wyglądają bardzo zachęcająco. Klienci również docenią i pozytywnie odbiorą zmianę plastikowych słomek na papierowe, które są oznaką dbania o środowisko naturalne.

Słomki papierowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają certyfikat FSC, który oznacza, że produkcja słomek jest przyjazna środowisku, a materiał pozyskiwany jest w sposób odpowiedzialny i w poszanowaniu gospodarki leśnej. Dzięki niemu mamy pewność, że słomki w żaden sposób nie zagrażają naszej planecie.

16 produktów.

Ekologiczne, jednorazowe słomki papierowe

Słomki papierowe są doskonałe do każdego typu zimnego napoju. Mają idealną długość, a ich kolorowe wzory przyciągają wzrok. W naszej ofercie posiadamy również słomki w kolorze czarnym, które mogą podkreślić elegancki charakter lokalu. Dodatkowo w sprzedaży są zarówno słomki proste, jak i łamane, które idealnie sprawdzą się do shake’ów mlecznych, wody, napojów gazowanych, soków czy drinków z alkoholem. Polecamy również higieniczne słomki pakowane w jednorazowe opakowanie papierowe, szczególnie przydatne przy wydawaniu napojów w dostawie lub na wynos oraz w przypadku, gdy słomki mogą być swobodnie pobierane z baru przez klientów.

Słomki posiadają różne średnice, aby można je było dopasować do serwowanych napoi. Te szersze polecane są do gęstych koktajli mlecznych i soków warzywno-owocowych. Klasyczne słomki sprawdzą się w przypadku drinków, wody i napoi gazowanych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekologicznych słomek papierowych w wielu wzorach i rozmiarach. Zapewniamy hurtowe ceny już od minimalnych ilości.