Filtruj

Kolorowe słomki papierowe jako alternatywa dla plastiku

Ekologiczne słomki jednorazowe są doskonałą alternatywą dla swoich plastikowych odpowiedników. Wykonane w całości z papieru, są całkowicie biodegradowalne, a dodatkowo wyglądają bardzo zachęcająco. Klienci również docenią i pozytywnie odbiorą zmianę plastikowych słomek na papierowe, które są oznaką dbania o środowisko naturalne.

Słomki papierowe znajdujące się w ofercie naszego sklepu posiadają certyfikat FSC, który oznacza, że produkcja słomek jest przyjazna środowisku, a materiał pozyskiwany jest w sposób odpowiedzialny i w poszanowaniu gospodarki leśnej. Dzięki niemu mamy pewność, że słomki w żaden sposób nie zagrażają naszej planecie.

24 produktów.

Ekologiczne, jednorazowe słomki papierowe

Słomki papierowe są doskonałe do każdego typu zimnego napoju. Mają idealną długość, a ich kolorowe wzory przyciągają wzrok. W naszej ofercie posiadamy również słomki w kolorze czarnym, które mogą podkreślić elegancki charakter lokalu. Dodatkowo w sprzedaży są zarówno słomki proste, jak i łamane, które idealnie sprawdzą się do shake’ów mlecznych, wody, napojów gazowanych, soków czy drinków z alkoholem. Polecamy również higieniczne słomki pakowane w jednorazowe opakowanie papierowe, szczególnie przydatne przy wydawaniu napojów w dostawie lub na wynos oraz w przypadku, gdy słomki mogą być swobodnie pobierane z baru przez klientów.

Słomki posiadają różne średnice, aby można je było dopasować do serwowanych napoi. Te szersze polecane są do gęstych koktajli mlecznych i soków warzywno-owocowych. Klasyczne słomki sprawdzą się w przypadku drinków, wody i napoi gazowanych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą ekologicznych słomek papierowych w wielu wzorach i rozmiarach. Zapewniamy hurtowe ceny już od minimalnych ilości.

Dlaczego warto wybrać słomki papierowe?

Słomki papierowe to doskonały zamiennik rurek plastikowych, które są obecnie jednym z wielu powodów zanieczyszczenia oceanów i wielu miast. Słomki wykonane z papieru mogą być poddane recyklingowi, a także posiadają certyfikat FCS, który oznacza, że surowce niezbędne do ich produkcji pochodzą z odpowiedzialnych źródeł i nie mają niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne. Dlatego wybierając słomki plastikowe, a następnie po użyciu umieszczając je w pojemniku z opadami na papier nie przyczyniamy się do zaśmiecania naszej planety.

Wygodne i dekoracyjne słomki

Kolorowe i jednolite słomki papierowe idealnie sprawdzą się zarówno w kawiarniach, barach, fast-foodach, a także w gospodarstwie domowym. Wielu ludzi preferuje picie przez słomkę, dlatego że jest to wygodne, a dodatkowo słomka dodaje uroku i zapewnia efektowny wygląd  drinka. W zależności od wybranego napoju można wybrać słomki proste i łamane. Słomki uwielbiają zarówno dzieci i jak i dorośli. Dodatkowo te wyprodukowane z papieru są dużo bezpieczniejsze, szczególnie jeśli chodzi o maluchy. Co więcej, picie napoju przez słomkę jest dla dzieci dużo łatwiejsze niż picie z całej szklanki.

Kolorowe słomki na domówki

Efektowne słomki papierowe są dekoracyjnym i praktycznym dodatkiem na każdej imprezie rodzinnej czy wśród znajomych. Udekorują drinka, jednocześnie dbając o ciekawy wygląd stołu. Kolor słomki możemy dobrać pod tematyczny kolor imprezy lub wybrać te różnokolorowe. Kolory słomek mogą również pomóc w identyfikacji szklanek, jeśli każdy z uczestników imprezy dostanie swój kolor papierowej rurki. Zadbaj o swoich gości i spraw, że z uśmiechem będą wspominać piękną dekorację i dodatki.