REKLAMÓWKI, TORBY, SIATKI 81 produktów

W tej kategorii znajdziejsz torby wielokrotnego użytku, torby ekologiczne, papierowe, torby plastikowe z różnorodnymi wzorami, reklamówki HDPE w różnych kolorach, siatki raszlowe i torby na prezenty.

Torby ekologiczne to torby typu Greenbag, wykonane z tworzywa sztucznego, w taki sposób, by maksymalnie wydłużyć żywotność produktu. Ten rodzaj toreb jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem na codzienne zakupy. Równomierny, prostopadłościenny kształt sprawia, że torby zmieszczą nawet pokaźne zakupy. Do tego torby greenbag są bardzo wytrzymałe, mają mocne uchwyty, dzięki czemu wytrzymują duże obciążenia. Najważniejsze jest to, że mogą być używane wielokrotnie i są szczególnie żywotne.

Z kolei torby papierowe w różnych rozmiarach są estetycznym rozwiązaniem, dla tych którzy wolą rozstać się z tworzywami sztucznymi. Torby kolorach szarym lub białym posiadają zróżnicowaną fakturę – mogą być gładkie lub w delikatne prążki. Dobrze sprawdzają się w codziennych zakupach, ale z pewnością nie są tak wytrzymałe jak torby typu greenbag. Torby papierowe mają zróżnicowaną pojemność, zależną od rozmiaru torby. Są w stanie udźwignąć całkiem sporo, ale trzeba uważać, żeby nie przesadzić. Mocne uchwyty, w które wyposażone są torby ułatwiają transport. Torby papierowe szczególnie polecane są do przenoszenia owoców i warzyw.

Reklamówki LDPE wykonane są z polietylenu o niskiej gęstości (ang. low density poliethylen). Są to grube torby, w latach 90’ XX w. były hitem sprzedaży. Obecnie oferowane są przez duże sieci handlowe i wciąż znajdują wielu użytkowników. Reklamówki LDPE, choć wykonane z surowców ropopochodnych, poddają się recyklingowi, dzięki czemu można odzyskać materiał do tworzenia nowych produktów. Torby LDPE są wytrzymałe, duże i z pewnością nadają się do wielokrotnego użytku. Ich zdecydowanym plusem są wysokiej jakości kolorowe nadruki, które uatrakcyjniają torby.

Reklamówki HDPE wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości (ang. High density poliethylen). Są to cienkie reklamówki, dostępne w różnych rozmiarach. Mają wygodne uchwyty zewnętrzne. Mogą być pakowane w pakiety lub zwinięte w rolkę. Są wykorzystywane w marketach i na straganach, najczęściej do pakowania owoców, drobnych zakupów, pieczywa. Ze względu na niewielką grubość, mało ważą. Niestety ich wytrzymałość jest dość ograniczona. Raczej nie udźwigną cięższych pakunków.

Siatki raszlowe to siatki używane najczęściej w rolnictwie do pakowania owoców lub warzyw. Opinają rolne płody, a jednocześnie zapewniają swobodny przepływ powietrza, dzięki czemu ani owoce, ani warzywa nie zepsują się.

Torebki na prezenty, które dostępne są w naszym sklepie to plastikowe torby okazjonalne, przeznaczone do zapakowania upominków. Torby te wymagają związania, najlepiej ozdobną tasiemką. Dostępne w różnych wzorach i rozmiarach.

 

REKLAMÓWKI, TORBY, SIATKI 81 produktów